Kapat
Halo Infinite Beta Sürümü Yayınlandı!
Haberler 0

Halo Infinite Beta Sürümü Yayınlandı!

Yapılan ilk testlerde başarılı olamayan, ciddi sorunlar yaşayan Halo Infinite beta sürümü yayınlandı. Oyuncular yeni beta sürümü ile çok daha iyi bir deneyim elde edebilecek.

343 Industries tarafından geliştirilen Halo Infinite için yeni bir beta dönemi başlıyor. Yayınlayıcı şirket tarafından yapılan açıklamalarda oyuncuların yeni beta programı çevresinde oyunu deneyebileceğini ve oyunu ilk oynayanlar arasında yerlerini alabileceklerini belirtti.

Halo Infinite Beta Sürümü Yayınlandı!

Geçtiğimiz günlerde yapılan testlerde klavye ve mouse kontrollerinde hatalar meydana geldiği tespit edilmişti. Kontrol hatalarının yanı sıra bazı çekim hataları da oluşunca oyunu oynamak oldukça güç bir hal aldı. Bunun üzerine yapılan açıklamalarda ise yapılan güncellemelerle hataların büyük bir çoğunluğunun düzeltileceği söylendi.

Halo Infinite Beta Sürümü ile Daha İyi Bir Deneyim Geliyor

Geliştirici ekibin yapmış olduğu resmî açıklamalarda, yeni beta sürümünün gelmesiyle birlikte hataların büyük bir çoğunluğunun giderildiği belirtildi. Takılmaları oldukça aza indirecek, kare hızının artmasını sağlayacak ve kontrol sorunlarının giderilmesine yardımcı olacak yeni özelliğin, kare hızında yaklaşık yüzde 15’lik bir artış sunacağı söyleniyor.

1 Ekim tarihi ile beta sürümü yayınlanacak olan oyun için geniş bir katılım bekleniyor. Oyunun ilk çıktığı günden beri şikâyet edilen konuları ve raporlamaları dikkatle takip eden ekip, oyunun oldukça ilgi görmesini sağladı.

Peki siz Halo Infinite hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce beklediği ilgiyi görebilecek mi? Yorumlarda fikirlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir