Kapat
NBA 2K22 Çıkış Tarihi Belli Oldu: İşte O Tarih!
Haberler 0

NBA 2K22 Çıkış Tarihi Belli Oldu: İşte O Tarih!

Yayınlanan yeni fragmanla birlikte NBA 2K22 çıkış tarihi belli oldu! İşte NBA 2K22 Arcade Edition’un merakla beklenen piyasaya çıkış tarihi!

Yıllardır popülerliğini sürdürmeyi başaran basketbol oyunu NBA 2K22; PlaySation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S konsollarında oynanabilirken Steam platformundan da oyunu indirerek oynamanız mümkün. Türk lirası cinsinden kur farkı nedeniyle fiyatı pahalı olan NBA 2K22, Apple’ın oyun hizmetleri sunan Apple Arcade sayesinde oyunun fiyatı daha uygun bir hale gelecek.

Apple Arcade aboneliğine sahip olan kişiler herhangi bir ücret ödemeden oyuna erişim sağlayabilecek. 2K Sports, YouTube kanalından yayınladığı fragmanla birlikte NBA 2K22 Arcade Edition’ın çıkış tarihini de açıklamış oldu.

NBA 2K22 Çıkış Tarihi Belli Oldu: İşte O Tarih!

NBA 2K22 Arcade Edition’u oynarken menajer veya antrenör olmak istediğinizi seçebilirsiniz. Bunun dışında oyunda bulunan serbest oyuncuları kullanarak kendi takımınızı da oluşturmanız mümkün. 2K22; hızlı maç, çevrimiçi oyunculu ve sokak basketbolu gibi NBA 2K’da bulunan tüm modları içerisinde bulunduruyor.

Oyunu MyCAREER modunda oynuyorsanız oyuncunuzun görünümünü, pozisyonunu, stilini ve forma numarasını değiştirerek kendinize özgü bir oyuncu profili yaratabilirsiniz. MyCOURT modunda da oyuncunuzu geliştirmek için özel bir sahada özel antrenmanlar uygulayabilirsiniz. NBA 2K22 Arcade Edition bünyesinde bulundurduğu çapraz platform özelliği sayesinde diğer Apple cihazlarında da oynanabiliyor.

NBA 2K22 Arcade Edition Türkçe dil desteğinin yanı sıra; İngilizce, Fransızca, Japonca, Rusça, Portekizce, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Felemenkçe, Korece, Basitleştirilmiş ve Gelişmiş Çince olmak üzere 13 adet dil seçeneğine sahip. Oyunun Türkiye’deki Steam 429 TL iken Apple Arcade aboneliğine sahipseniz çok daha uygun bir fiyata oyuna sahip olabilirsiniz.

Apple Arcade üyeliğine sahip olmak için aşağıdaki gereksinimlere sahip olmanız gerekiyor.

  • iOS 13.0 veya üzeri bir işletim sistemine sahip iPhone ya daiPod
  • iPadOS 13 veya üzeri bir işletim sistemine sahip iPad
  • macOS 11.0 veya üzeri bir işletim sistemine sahip Mac
  • tvOS 13.0 veya üzeri bir işletim sistemine sahip Apple TV

NBA 2K22 Arcade Edition hakkındaki bilinen bilgiler bu kadardı. Bu yeni oyun hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda fikirlerinizi belirtmeyi unutmayınız.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir