Kapat
GTA Trilogy Definitive Edition Duyuruldu!
Haberler 0

GTA Trilogy Definitive Edition Duyuruldu!

Rockstar Games tarafından yapılan resmî açıklamayla uzun zamandır ortalarda söylentileri dolanan GTA Trilogy Definitive Edition duyuruldu!

Uzun zamandır sızıntılar yayılan Grand Theft Auto: The Trilogy – Definitive Edition, geçtiğimiz gün oyun devi Rockstar Games tarafından duyuruldu. Klasikleşmiş üç Grand Theft Auto oyunun yenilenmiş halini içinde bulunduran GTA Trilogy Definitive Edition paketi, yakın bir zamanda piyasaya girecek.

GTA Trilogy Definitive Edition Duyuruldu!

Bünyesinde; Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas’ın yenilenmiş hallerini bulunduracak olan paket, sıradan bir ‘remaster’ gibi küçük yenilikler yerine oldukça kapsamlı yenilikleri içerip aynı zamanda Unreal Engine kullanılması bekleniyor. Ayrıca yeni oyunun ilk olarak; PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S ve Nintendo Switch platformlarında yayınlanması beklenirken, İOS ve Android içinse daha sonra gelmesi düşünülüyor.

GTA Trilogy Definitive Edition paketin çıkış tarihi ve piyasaya sürüleceği fiyat hakkında net bir bilgi bulunmuyorken. Bu bilgilerin yakın zamanda netlik kazanacağını düşünüyoruz. Yapımcı şirket Rockstar Games, paketin hangi tür yenilikleri ve iyileştirmeleri içereceğinden pek söz etmedi ve herhangi bir görüntüde paylaşmadı. Ancak, oyunların grafiksel iyileştirmeler ve modern gelişmeler yönünden oldukça kapsamlı yenilik ve yükseltmeler almış olduğu belirtilenler arasındaydı. Önümüzdeki haftalarda paket hakkında çok daha fazla bilgi sunulacağını söyleyen Rockstar, klasikleşmiş olan üç GTA yapımını da dijital ortamdan kaldıracak.

GTA Trilogy Definitive Edition hakkında şu an için bilinen bilgiler bunlardı. Bu yeni versiyon hakkında sizin düşünceleriniz nelerdir? Yorumlarda belirtmeyi unutmayınız.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir