Kapat
iPhone SE 4 Fiyatı ve Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı!
Haberler 0

iPhone SE 4 Fiyatı ve Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı!

Apple’ın küçük canavarı iPhone SE 4 fiyatı ve tanıtım tarihi ortaya çıktı! İşte merakla beklenen yeni iPhone SE modeline ait detaylar!

Apple’ın küçük telefon sevenler için özel olarak sunmuş olduğu iPhone SE ailesi, yeni üyesini merakla bekliyor. Nispeten ucuz fiyatıyla dikkat çeken iPhone SE modelleri, küçük ve uygun fiyatlı bir iPhone satın almak isteyenlerin dikkatini çekiyor. 2022 yılında tanıtılan 3. Nesil iPhone SE (2022)’den sonra şimdi de gözler iPhone SE (2023) modeline çevrilmiş durumda. Peki, yeni uygun fiyatlı iPhone ne zaman gelecek?

iPhone SE 4 Fiyatı ve Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı!

Apple’ın üzerinde çalıştığı yeni iPhone SE modelinin iPhone XR tasarımına sahip olması bekleniyor. iPhone SE modellerinin tasarımı her zaman tartışma konusu olmuştu. 4. Nesil iPhone SE ile daha güncel bir tasarım görmek mümkün olabilir. Tasarım özellikleriyle geride kaldığı kadar performans özellikleriyle de bi o kadar yetenekli olan iPhone SE modellerinin bu özelliği yeni modelde de devam edecek gibi görünüyor. Bu bağlamda iPhone SE (2023)’ün iPhone 13 özelliklerini alacağı düşünülüyor.

İlk USB-C girişli iPhone olabilecek iPhone SE’nin Çinli kaynaklara göre en fazla 3500 yuan yani 490 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacağı belirtiliyor. iPhone XR’daki gibi çentikli ve OLED ekrana sahip olacak yeni SE, hiç görmediğimiz kadar iyi olabilir. Telefonun 2023’ün baharında sunulması bekleniyor.

Peki siz iPhone SE (2023) modelini satın alır mısınız? Düşüncelerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir