Kapat
OnePlus Ace 2 Özellikleri Ortaya Çıktı!
Haberler 0

OnePlus Ace 2 Özellikleri Ortaya Çıktı!

Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus’ın yeni akıllı telefonuna dair özellikler ortaya çıktı! İşte OnePlus Ace 2 özellikleri!

Geçtiğimiz nisan ayında tanıtılan ve çok beğenilen Ace modelinin yenisi Ace 2 üzerindeki çalışmalar devam ediyor. OnePlus yeni akıllı telefonunun çalışmalarını tamamlarken Ace 2’nin özellikleri ortaya çıktı! Yogesh Brar tarafından Twitter’da paylaşılan bilgiler OnePlus Ace 2 modelinin tüm özelliklerini ortaya çıkardı. İşte o telefonun beklenen özellikleri!

OnePlus Ace 2 Özellikleri Ortaya Çıktı!

Yogesh Brar tarafından Twitter’da paylaşılan bilgilere göre OnePlus’ın yeni akıllı telefonu Ace 2, 6,7 inç büyüklüğünde 1.5K çözünürlüğe sahip 120 Hz tazeleme hızı sunan Fluid AMOLED ekran ile sunulacak.  Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 8+ Gen 1 işlemcisinden alması beklenen telefonda 8 GB, 12 GB ve 16 GB olmak üzere üç farklı RAM seçeneği; 128 GB ve 256 GB olmak üzere iki farklı depolama seçeneği olacak.

OnePlus Ace 2 modelinin arka tarafında Sony tarafından üretilen IMX890 sensörünü kullanan 50 MP çözünürlüğünde ana kamera, 8 MP çözünürlüğünde ikinci kamera ve 2 MP çözünürlüğünde üçüncü kamera bulunacak. Ön tarafta ise 16 MP çözünürlüğünde ön kamera görev yapacak.

5000 mAh kapasiteye sahip batarya ile sunulacak akıllı telefon 100W hızlı şarj imkanı sayesinde kısa sürede yeniden kullanılmaya hazır hale gelecek. Kutudan Android 13 ile çıkacak Ace 2, tüm OnePlus modelleri gibi ColorOS arabirimi ile sunulacak. Ne zaman tanıtılacağı belli olmayan akıllı telefonun Ocak 2023’de sunulacağı konuşuluyor.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir