Kapat
WhatsApp Grup Bildirimleri Artık Otomatik Sessize Alınıyor!
Haberler 0

WhatsApp Grup Bildirimleri Artık Otomatik Sessize Alınıyor!

WhatsApp, grup bildirimlerinde düzenleme! Yeni düzenleme ile birlikte WhatsApp grup bildirimleri artık otomatik sessize alınıyor. İşte detaylar!

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulamalarından WhatsApp, grup bildirimlerinde kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak yeni bir düzenlemeye gidiyor. Artık belirli bir katılımcı sayısını geçen gruplarda bildirimler otomatik olarak sessize alınacak. Bu sayede kalabalık gruplarda yaşanan yoğun mesaj trafiği nedeniyle oluşan rahatsız edici bildirimler engellenecek. İşte yeni düzenlemeyle ilgili detaylar!

WhatsApp Grup Bildirimleri Artık Otomatik Sessize Alınıyor!

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, son dönemde pek çok yeni özellik ve geliştirme ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Kısa bir süre önce grupların katılımcı sayılarını arttıran şirket, şimdi de kalabalık gruplardaki bildirimleri otomatik olarak sessize alıyor. Beta sürecinde olan özellik test edilmeye başlandı.

Yeni grup bildirimleri düzenlemesi ile birlikte katılımcı sayısı 256’yı geçen gruplarda bildirimler otomatik olarak sessize alınıyor. Bu özellik daha önce katıldığınız gruplar için de geçerli. Bu sayede bildirim ayarlarını sürekli olarak değiştirmeniz gerekmiyor. Özelliğin ne zaman herkese sunulacağı henüz bilinmiyor.

Peki siz WhatsApp’ın yeni bildirim düzenlemesini nasıl buldunuz? Düşüncelerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir