Kapat
Mobil 0

Halo Gray renkli PH-1 ortaya çıktı

Geçtiğimiz gün Essential markası, amiral gemisi PH-1 modelinin üç yeni renk seçeneğini kamuoyuna tanıtmıştı. Okyanus derinliği, yıldız grisi ve bakır siyahı olmak üzere üç farklı renkten oluşan yeni ürün gamı piyasaya çıkmıştı. Her ne kadar yeni renkler çok sevilmiş olsa da, normal modellerden 100 $ daha pahalıya satılacak olmaları kullanıcılarda hayal kırıklığına yol açmıştı. Bugün ise Essential, yepyeni bir renk modelini daha görücüye çıkardı: Halo Gray!

Ön sipariş kabul etmeye başladılar

Essential Phone’un ürün gamına yeni eklenen Halo Gray rengini Türkçeye “Uzay Grisi” olarak çevirebilmek mümkün. Ön sipariş kabul etmeye başlayan Essential, Halo Gray renkli ürünleri 21 Şubat tarihinde alıcılara teslim etmeye başlayacak. Ayrıca bu model, Amazon’un geliştirdiği Alexa isimli akıllı asistan yazılımına ev sahipliği yapan ilk Essential ürünü olma ünvanını taşıyor.

Daha önce de Huawei Mate 9 modelinde Alexa entegrasyonu kullanılmıştı. Dileyen kullanıcılar Google Asistan yazılımını da yeni Essential modelinde kullanabilecekler.

Diğer renklerden daha ucuza satılıyor

Yeni tanıtılan 3 renkli Essential Phone modelinin 599 $ ücretle satışa çıktığından daha önce de bahsetmiştik. Neyse ki Halo Gray renkli PH-1 modeli yalnızca 449 $ ücretle, yani diğer modellerden daha ucuza satılacak. 360 derecelik kamera ve kılıf paketiyle birlikte satın alındığında 499 dolara mal olan Essential PH-1 şuan için Amazon’dan ön sipariş yoluyla satın alınabilir durumda. Ülkemizde aktif satışı ise ne yazık ki yok.

Birol Çolhan {Birol Çolhan}

Teknoloji, gündem, oyun, mobil ve inceleme alanlarında yabancı ve farklı kaynaklardan aldığı yazıları sitemiz için paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir