Kapat
Corning Gorilla Glass Victus 2 Tanıtıldı!
Haberler 0

Corning Gorilla Glass Victus 2 Tanıtıldı!

Akıllı telefonlar için dayanıklı cam teknolojileri geliştiren ABD’li Corning firmasının yeni ürünü Gorilla Glass Victus 2 tanıtıldı!

1851 yılında ABD’nin Somerville şehrinde kurulan Corning firması, akıllı telefonlar için ürettiği dayanıklı camlar ile tanınıyor. Orta ve üst sınıf akıllı telefonların neredeyse tamamında karşımıza çıkan şirket, akıllı telefon pazarında önemli role sahip. Şirketin en güçlü ürünü Gorilla Glass Victus şimdi yeni sürümü ile karşımızda. İşte amiral gemisi modellerde yer alacak Gorilla Glass Victus 2 hakkında bilmeniz gerekenler!

Corning Gorilla Glass Victus 2 Tanıtıldı!

Corning firmasının yeni ürünü Gorilla Glass Victus 2’nin Gorilla Glass Victus modelinin yerine gelmesi planlanıyor. Yeni Gorilla Glass Victus, aynı düzeyde çizilme direnci sunarken beton ve diğer zorlu yüzeylere karşı düşme koruması sağlıyor. Böylece yüksekten düşen telefonlar güvende kalmaya devam ediyor. Corning, 1 metre yükseklikten yere bırakılan telefonun hiçbir zarar görmediğini söylüyor. Üstelik şirket bununla ilgili bir YouTube videosu da paylaşmış.

Yılların cam üreticisi Corning, yeni ürünü Gorilla Glass Victus 2’den oldukça emin görünüyor. Benzer testlerde rakiplerinin olumsuz sonuçlarla karşılaştığına vurgu yapan şirket, yeni ürününü birkaç ay içerisinde piyasaya sunacağını belirtiyor. Gorilla Glass Victus 2’nin kullanıma sunulması ile birlikte 2023 yılının ilk yarısında tanıtılacak telefonların bu teknolojiyi kullanmaları mümkün olacak.

Peki siz Corning markasının yeni ürününü nasıl buldunuz? Sizce akıllı telefonlarda Gorilla Glass teknolojisi işe yarıyor mu? Düşüncelerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir