Kapat
ABZU ve Rising Storm 2 Epic Store'da Ücretsiz Oldu!
Haberler 0

ABZU ve Rising Storm 2 Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Toplam 70 TL değerindeki ABZU ve Rising Storm 2 Epic Store’da Ücretsiz Oldu! Epic Games’in mağazası Epic Store’da her hafta olduğu gibi bu hafta da bazı oyunlar ücretsiz olarak kullanıcılara sunuldu. Hız kesmeden devam eden kampanyanın bu haftaki üyeleri ise ABZU ve Rising Storm 2: Vietnam oldu. Epic Games üyelerine tamamen ücretsiz olarak sunulan oyun önümüzdeki hafta süresince hiçbir bedel ödemeden kütüphanenize eklenebilecek.

Bir dönem GTA5 oyununu ücretsiz olarak sunması ile dünya genelinde büyük yankı uyandıran Epic Games’in kampanyası o kadar fazla kişiye ulaşmış olacak ki internet sitesi bu trafiği kaldıramamış ve kesintiler meydana gelmişti. Kullanıcıların bu alana olan ilgisini gören firma, her hafta olduğu gibi bu hafta da ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebileceğiniz yeni oyunlar sundu. Bu haftanın dikkat çeken konuğu ise popüler taktik FPS oyunu Rising Storm 2: Vietnam oldu.

ABZU ve Rising Storm 2 Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Rising Storm 2: Vietnam

64 kişilik haritalarda oynanan taktik FPS oyunu Rising Storm 2, Tripwire tarafından 2017 yılında yayınlandı. Birçok farklı ordunun da yer aldığı oyunda 50’den fazla silah, çeşitli helikopterler ve kara araçları da sizleri bekliyor. Steam’de pek çok olumlu yoruma sahip olan oyunu önümüzdeki hafta süresince Epic Store’dan ücretsiz almanız mümkün.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8 veya Windows 10 işletim sistemi

İşlemci: Intel Core i3 @ 2.5GHz ya da AMD Phenom @ 2.5GHz işlemci

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 veya ATI Radeon™ HD 5850 ekran kartı

RAM: 4 GB bellek

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8 veya Windows 10 işletim sistemi

İşlemci: Intel i5 @ 3.2GHz ya da AMD @ 4GHz işlemci

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 760 ya da AMD R9 270X ekran kartı

RAM: 6 GB bellek

Rising Storm 2’nin Steam sayfasını incelediğimizde yaklaşık 27 bin değerlendirmeden çok olumlu sonuç aldığını görüyoruz, bu da oyuncuların bu yapımdan fazlasıyla memnun olduklarının en belirgin göstergesi. Ayrıca oyunun Steam’de 39 TL fiyat etiketiyle satıldığını da belirtelim.

ABZU

Epic Store’da bu hafta ücretsiz olan bir diğer yapım ise ABZU oldu. Deniz altına dalmak ve yeni yerler keşfetmek isteyenlerin ilgisini çekebilecek olan ABZU, denizin derinliklerinde sürükleyici bir maceraya çıkaracak. Oyunusun bilgeliği anlamına gelen ismi ile mavi okyanusları seviyorsanız bu oyun tam size göre!

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 işletim sistemi

İşlemci: 3.0GHz hızında çift çekirdekli işlemci

Ekran Kartı: Geforce GTX 750 ya da Radeon R7 260X ekran kartı

RAM: 4 GB bellek

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 işletim sistemi

İşlemci: 2.4GHz hızında dört çekirdekli işlemci

Ekran Kartı: Geforce GTX 780 ya da Radeon R9 290Xekran kartı

RAM: 8 GB bellek

ABZU’nun Steam sayfasını incelediğimizde ise yine bu yapımın da yaklaşık 16 bin değerlendirmeden çok olumlu bir skor aldığını görüyoruz. 2016’da yayınlanan bu oyunun fiyatı ise 31 TL.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir