Kapat
WhatsApp'da Numara Kaydetmeden Mesaj Gönderme Yöntemi
Uygulama Çözümleri 0

WhatsApp’da Numara Kaydetmeden Mesaj Gönderme Yöntemi

Dünyanın en popüler çevrimiçi mesajlaşma uygulamalarından WhatsApp’da numara kaydetmeden mesaj gönderme yöntemi rehberimizde!

Ocak 2009’da Jan Koum tarafından Kaliforniya’da kurulan WhatsApp, bugün dünyanın en popüler mesajlaşma uygulamalarının başında geliyor. Bugün pek çok kişinin birbiriyle haberleşmek için kullandığı uygulamada bazı eksiklikler bulunuyor. Kullanıcıların zaman zaman ihtiyaç duyduğu bu eksikliklerden bir tanesi de numara ile mesaj gönderememe sorunu oluyor. WhatsApp’da kullanıcılar bir kişiye mesaj göndermek için o kişiyi rehberine kaydetmek zorunda. Ancak bunun bir yolu yok değil. İşte numara kaydetmeden WhatsApp mesajı göndermenin sırrı!

WhatsApp’da Numara Kaydetmeden Mesaj Gönderme Yöntemi

Çapraz platform desteği bulunan WhatsApp’ın Android, iOS, Windwos, MacOS ve internet üzerinden erişilebilen bir sürümü bulunuyor. Bu yazımızda bahsedeceğimiz yöntem ile tüm cihazlarınızda numara kaydetmeden kolay ve hızlı bir şekilde WhatsApp mesajı gönderebilirsiniz.

  • İlk olarak tarayıcınızı açın.
  • Tarayıcınızın adres çubuğuna https://wa.me/telefonnumarası yazın.
  • Adresin son kısmında yer alan ““telefonnumarası” kısmını mesaj göndermek istediğiniz numara ile değiştirin.
  • https://wa.me/+905320000000 gibi bir adres elde ettiğinizde enter tuşuna basın.
  • Açılan sayfada yeşil renkteki Continue to Chat butonuna tıklayın.
  • İşte bu kadar!

WhatsApp’da numara kaydetmeden mesaj göndermek işte bu kadar kolay. Rehberimizi beğendiyseniz sosyal medya hesaplarınızda paylaşmayı unutmayın. Bir sonraki yazımızda görüşünceye dek hoşça kalın!

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir