Kapat
TWS Oyuncu Kulaklığı RedMagic Cyberpods Satışa Sunuldu!
Haberler 0

TWS Oyuncu Kulaklığı RedMagic Cyberpods Satışa Sunuldu!

ZTE’nin oyuncular için özel olarak geliştirdiği TWS kulaklığı RedMagic Cyberpods satışa sunuldu! Oyuncular için geliştirilen TWS kulaklıkların sayısı pazarda her geçen gün artmaya devam ederken bu akıma ayak uyduran markalardan bir tanesi de akıllı telefon dünyasından tanıdığımız ZTE oldu. İşte ZTE’nin yeni tam kablosuz oyuncu kulaklığı hakkında detaylar!

Son dönemde oldukça popüler olan TWS ya da diğer adıyla tam kablosuz kulaklıklar bugüne kadar oyuncular için pek uygun olmasalar da artık bu durum değişiyor gibi görünüyor. Tam kablosuz kulaklıklar adından da anlaşılabileceği üzere bağlantı türleri itibariyle oyuncuları için pek de hoş olmayan bir gecikme süresi ile birlikte geliyordu. Bazı modellerde bu gecikme süreleri oldukça minimal rakamlara çekilmiş olsa da hala bir kablolu kulaklık deneyimi sunamıyordu.

Pazardaki açığı fark eden markalar oyuncular için özel TWS kulaklıklar geliştirmek için kolları sıvadı. Bu markalardan bir tanesi de ZTE oldu. Oyuncular için özel olarak tasarladığı tam kablosuz kulaklığı RedMagic Cyberpods’u satışa sunan marka akıllı telefonlardan sonra bu sektörde de rol almaya başladı. Oyuncu ürünlerinde olmazsa olmaz olan LED aydınlatma ve düşük gecikme süresi özelliklerini içerisinde barındıran bu tam kablosuz kulaklık oyuncular arasında çok konuşulacak gibi görünüyor.

TWS Oyuncu Kulaklığı RedMagic Cyberpods Satışa Sunuldu!

Oyuncuların dikkatini çekebilecek tam kablosuz oyuncu kulaklığı RedMagic Cyberpods tasarımında LED aydınlatmalara ve estetiğe önem verilmiş gibi görünüyor. Büyük sayılmayacak boyutuna köşeli tasarım hatlarının eşlik ettiği cihazda AirPods modellerine benzer bir çıkıntı bulunuyor. Kasada yer alan LED aydınlatmalar kulaklığın üzerinde de devam ediyor.

8 mm dinamik sürücülere sahip TWS kulaklığın RedMagic oyuncu kulaklıkları ile senkronize şekilde 39 ms gecikme süresi bulunuyor. Farklı akıllı telefon modellerini kullanan oyuncular için bu süre daha da artabiliyor. Kulağınızı tam olarak kapatan yapısı kulaklığın dışarıdan gelen sesleri engellemesinde de önemli rol oynuyor. Ürünün dış yüzeyinde bulunan dokunmatik yüzey sayesinde kolayca kontrol edilebilen ürünün 15 saate kadar kullanım süresi bulunuyor. RedMagic Cyberpods, 50 dolar fiyat etiketi ile satın alınabiliyor.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir