Kapat
Popüler Eğlence Platformu BluTV’den EvdeBuluşalım Kampanyası
Haberler 0

Popüler Eğlence Platformu BluTV’den EvdeBuluşalım Kampanyası

Türkiye’nin popüler eğlence platformlarından BluTV, EvdeBuluşalım hareketi ile hafta sonu tüm içeriğin ücretsiz olarak izlenebileceğini duyurdu. Tüm dünyayı etkisi altına alan salgın hastalık ile mücadele kapsamında hafta sonu uygulanacak sokağa çıkma yasağını etkili şekilde kullanmak isteyen platform sadece bu hafta sonuna özel içeriklerin ücretsiz olarak izlenebileceğini açıkladı.

Popüler Eğlence Platformu BluTV’den EvdeBuluşalım Kampanyası

 Çok sayıda özel yapımın, yabancı içeriğin, yerli film ve dizinin yer aldığı BluTV’nin sokağa çıkma yasağı nedeniyle hafta sonuna özel ücretsiz olacağı açıklandı. BluTV’nin resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada Madem evlerdeyiz misafirliğe bekleriz. Sloganı ile başlatılan kampanya kısa sürede geniş kitlelere ulaşmayı başardı.

Hali hazırda Türkiye’nin en popüler yerli eğlence platformları arasında yer alan BluTV’nin bu gelişme ile hafta sonu yoğun bir ilgiyle karşılaşması bekleniyor. Sıfır Bir, Masum, Alef, Behzat Ç. Ve daha pek çok özel yapımın yer aldığı platformda aynı zamanda yerli ve yabancı içerikler de yer alıyor. Kampanya Cuma akşamı saat 21.00’da başlıyor ve Pazar saat 23.59’a kadar devam ediyor. Hafta sonu geçerli olacak kampanyaya BluTV’den alacağınız kod ile katılmak mümkün oluyor.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir