Kapat
NFC Özelliğine Sahip Huami Amazfit Pop Pro Geliyor!
Haberler 0

NFC Özelliğine Sahip Huami Amazfit Pop Pro Geliyor!

Giyilebilir teknoloji dünyasının önemli isimlerinden Huami’nin NFC özelliğine sahip yeni akıllı saati Huami Amazfit Pop Pro geliyor! Xiaomi ile yaptığı ortak çalışmalar ile adını duyuran ve özellikle akıllı bileklikler ile giyilebilir teknoloji alanında aktif rol oynayan Huami, şimdi de yeni akıllı saatini duyurmaya hazırlanıyor.

Akıllı saatler artık en az bir akıllı telefon ya da dizüstü bilgisayarlar kadar bilinen bir ürün grubu olarak karşımıza çıkıyor. Pek çok farklı markanın yer aldığı sektörün zirvesinde ise tahmin edebileceğiniz üzere akıllı saat modelleri ile Apple bulunuyor. Apple Watch modelleri ile akıllı saat pazarını domine etmeyi başaran markanın karşsıında ise genellikle Çinli üreticiler yer yer alıyor.

Akıllı bileklik sektörünün önde gelen markalarından Xiaomi ile ortak çalışmalar yürüten ve Mi Band modellerinin üretimini üstlenen Huami, akıllı bilekliklerden sonra şimdi de akıllı saat pazarına yeni bir ürün sunmaya hazırlanıyor. Markanın yeni akıllı saati Amazfit Pop Pro’nun 1 Aralık’ta tanıtılması bekleniyor.

NFC Özelliğine Sahip Huami Amazfit Pop Pro Geliyor!

Huami’nin yeni akıllı saati Amazfit Pop Pro’nun 1,43 inç büyüklüğünde OLED ekran ile birlikte gelmesi bekleniyor. Oldukça şık bir tasarıma sahip olan cihazın ön yüzeyinde kavisli bir camın kullanılacağı tahmin ediliyor. Birçok akıllı saatte olduğu gibi Amazfit Pop Pro modelinde de sağlık takibine oldukça önem veriliyor. 60 egzersiz modunu barındırması ve sürekli olarak kalp atış hızınızı takip etmesi bekleniyor. Amazfit Pop Pro modeli ile Amazfit Pop’tan farklı olarak bir mikrofonun da kasa içerisinde bulunması bekleniyor.

Özellikle son dönemde oldukça yaygın hale gelen temassız ödeme özelliğini desteklemek için akıllı saatin içerisinde NFC özelliğine yer verileceği ve dahili GPS’nin bulunacağı düşünülüyor. Kandaki oksijen seviyesini de ölçebilecek olan saatin farklı renk seçenekleri bulunurken fiyatının ise 60 dolar olması bekleniyor.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir