Kapat
Twitter Blue Geliyor: İşte Twitter'ın Ücretli Abonelik Hizmeti!
Haberler 0

Twitter Blue Geliyor: İşte Twitter’ın Ücretli Abonelik Hizmeti!

Popüler sosyal medya platformu Twitter’ın ücretli abonelik hizmeti sunmaya başlayacağı konuşuluyordu. O hizmetin ismi belli oldu! Twitter’ın ücretli abonelik hizmeti Twitter Blue geliyor!

Dünya çapında 340 milyon kullanıcısı bulunan Twitter, her gün milyonlarca kişiye ev sahipliği yapıyor. Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından bir tanesi olan Twitter, bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da ücretsiz olarak kullanılmaya devam edecek. Ancak platformun sunmaya hazırlandığı yeni özellik ile kullanıcılar belirli bir ücret karşılığında bazı avantajlardan faydalanabilecek.

Twitter Blue Geliyor: İşte Twitter’ın Ücretli Abonelik Hizmeti!

Tersine mühendislik yöntemi ile uygulamaları inceleyen ve bilgi veren bir yazılım mühendisi, Twitter’ın yeni ücretli abonelik hizmeti hakkında çeşitli paylaşımlarda bulundu. Jane Manchun Wong isimli yazılım mühendisi, Twitter’ın gelecek abonelik hizmetinin isminin Twitter Blue olacağını ve fiyatının şimdilik aylık 2,99 dolar olacağını açıkladı. Wong, aynı zamanda bu hizmetin içeriğine dair de bazı bilgiler verdi.

Wong yaptığı paylaşımda Twitter Blue’nun tweet geri alma ve koleksiyonlar özelliklerini beraberinde getirdiğini paylaştı. Bu paylaşım ile birlikte pek çok kişinin beklediği tweetleri yer imlerine kaydetme özelliğinin geleceği de ortaya çıkmış oldu. Elbette bunlar resmi bilgi olmadığı için Twitter’ın abonelik hizmeti son haline geldiğinde çeşitli farklılıklar görmek mümkün.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir