Kapat
MacBook Air 2021 Rengarenk Renk Seçenekleriyle Gelebilir!
Haberler 0

MacBook Air 2021 Rengarenk Renk Seçenekleriyle Gelebilir!

Macbook Air 2021 rengarenk renk seçenekleriyle gelebilir! Yeni Macbook Air’in birbirinden farklı renk seçenekleriyle geleceğine dair söylentiler artmaya devam ediyor. Şimdi de Parker Ortolani, ortaya atılan iddialar üzerine konsept tasarımlar oluşturdu.

Teknoloji dünyasının popüler isimlerinden Apple, geçtiğimiz haftalarda duyurduğu yeni iMac modelinde gri renk seçeneğine pek çok yeni alternatif eklemişti. Uzun süredir devam eden klasikleşmiş renk seçeneklerinin değişmesiyle yeni iddialar ortaya çıkmaya başladı. iMac’den sonra şimdi de MacBook’un renk seçeneklerinin değişeceği söyleniyor.

MacBook Air 2021 Rengarenk Renk Seçenekleriyle Gelebilir!

Jon Prosser, Apple’ın iMac’den sonra şimdi de MacBook’ta standart kullanıcılar için daha fazla renk seçeneği sunmayı planladığını iddia etti. Prosser’in sözlerinde geçen standart kullanıcılar ibaresi bu yeniliğin ilk olarak MacBook Air modelinde karşımıza çıkacağını düşündürdü. Önceki MacBook Air modellerinin renk seçenekleri göz önünde bulundurulduğunda bu durum oldukça mümkün görünüyor.

MacBook Air

Apple’ın eski logolarından birinin gökkuşağı renklerinde olduğunu bilmeyen yoktur sanırım. Anlaşılan marka uzun süre sonra eski renkli günlerin dönmeye karar vermiş görünüyor. Renkli iMac ve iPhone’dan sonra sıra şimdi de MacBook Air modelinde olabilir. Bu yıl göreceğimiz MacBook Air 2021’de gri renk seçeneğine ek olarak yeşil, sarı, turuncu, kırmızı/pembe, mor ve mavi renk seçenekleriyle gelebilir. Ancak henüz bu iddia ile ilgili kesinleşmiş bir bilgi bulunmuyor, bu nedenle fotoğraflarda gördüğünüz MacBook’ların konsept görüntüler olduğunu unutmamak gerekiyor. Yeni MacBook’ların en net halini görmek için tanıtım etkinliğine kadar beklememiz gerekiyor.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir