Kapat
Hiç Olmadığı Kadar Farklı: Pixel 6 Fotoğrafları Ortaya Çıktı!
Haberler 0

Hiç Olmadığı Kadar Farklı: Pixel 6 Fotoğrafları Ortaya Çıktı!

Jon Prosser tarafından paylaşılan video ile Google Pixel 6 fotoğrafları ortaya çıktı! Google yakın zamanda akıllı telefon serisi Pixel’e yeni bir model ekleyecek gibi görünüyor.

Akıllı telefon dünyasının önemli sızıntı kaynaklarından Jon Prosser, Google’ın yeni akıllı telefonu Pixel 6 ve Pixel 6 Pro’nun fotoğraflarını ortaya çıkardı. Prosser’in YouTube hesabından paylaştığı videoda yeni Pixel modellerinin oldukça farklı olacağı açıkça görülebiliyor. Daha önce hiç bu kadar farklı olmayan Pixel serisinin yeni modelleri dikkatleri üzerine çekmeyi başarabilir.

Google Pixel 6 Fotoğrafları Ortaya Çıktı!

Prosser’in YouTube hesabından paylaştığı videodan yola çıkarak yeni Pixel 6 ailesinin arka tarafının kavisli bir yapıya sahip olacağını söylemek mümkün. Yalnızca arka kapağı kavisli tasarlamakla yetinmeyen şirket aynı tasarım dilini kamera kurulumunda da devam ettirmiş. Üç farklı renkten oluşan arka taraf ise Pixel tasarımlarından aşina olduğumuz üzere oldukça renkli.

YouTuber’ın paylaştığı bilgiler bununla da sınırlı değil. Prosser’in videosu Pixel 6 ailesinin ön tarafta da kavisli bir yapı kullanacağını gösteriyor. Cihazların ön tarafında kullanılan kavis o kadar hafif ki kullanıcılar bu durumu fark etmeyebilirler bile. Son olarak ön taraftaki bir diğer nokta ise kamera oluyor. Ön kameranın çözünürlüğü hakkında herhangi bir bilgi bulunmasa da delikli yapıda bir ön kameranın kullanılacağını söylemek mümkün.

Pixel 6 ailesinin teknik özellikleri hakkında çok sınırlı bilgi bulunuyor. Bunlardan bir tanesi ise Pixel 6’da özel bir işlemcinin kullanılacağı. Samsung ortaklığı ile geliştirilen bu işlemcinin Whitechapel kodunu taşıması ve dünyanın en büyük işlemci üreticilerinden Qualcomm’a rakip olması bekleniyor. Yeni Pixel’in diğer özellikleri için biraz daha beklemek gerekiyor.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir