Kapat
Mobil 0

Samsung Galaxy S8 Özellikleri ve Resimleri Kesin Olarak Sızdı!

Samsung Galaxy S8 Özellikleri ve Resimleri Kesin Olarak Sızdı! İşte Karşınız da S8!

Samsung’ un uzun zamandır beklenen efsane telefonuna ait resimler ve özellikler sızdı. Daha önceki haberlerimiz de yayınladığımız resimlerle benzer olan S8 oldukça hoş ve güzel bir tasarımla geliyor. Bazı söylentiler S8′ de ana ekran tuşunun kaldırılacağı yöndeydi ve söylenen oldu. S8′ de ana ekran tuşu olmayacak. Alt ve üst kısımlarının oldukça ince olduğu Samsung Galaxy S8′ de akıllara takılan soru parmak izi okuyucunun nerede olacağı. Ekranın içinde olması beklenen parmak izi okuyucu akıllı telefon dünyasını yeni bir boyuta sürükleyebilir.


                              ILGILI HABER

                                              Samsung Galaxy S8 Tüm Resimleri..!

 


Samsung‘ un yeni modelin de Apple’ ın 3D Touch‘ ını kullanacağı hakkında da bazı söylentiler mevcut. Aynı zamanda Note serisinin kaldırılması sonucu S8’ in 3 farklı modelinin geleceği konuşuluyor. Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S8 Edge, ve Samsung Galaxy S8 Plus şeklinde üç farklı modelle gelecek olan S8 serisi özellikleri bakımından da oldukça üst seviyede gelecek. Samsung Galaxy S8 Plus‘ ta S Pen harikasını devam ettirmeyi amaçlıyor.

Samsung Galaxy S8 ve serisinin özelliklerinden bahsedecek olursak, Qualcomm Snapdragon 835 ve Samsung Exynos 8895 çiplerini kullanacak olan Samsung yine ülkelere göre farklı modelleri kullanacak. Her zaman olduğu gibi Türkiye’ de Exynos çipini yani kendi modelini satacak. 6 GB veya 8 GB ile gelmesi beklenen seride yüksek batarya ve yenilenmiş kameralar bizi bekliyor olacak. 3 farklı modelin tanıtılacak olması ceplerimizi biraz yakacak gibi duruyor. 800 dolar ve 1200 dolar arasında bir fiyatla gelmesi bekleniyor. Galaxy S8 serisi 14 Nisan 2017‘ de özel bir lansman ile tanıtılacak.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir