Kapat
OnePlus 11 Pro Özellikleri Sızdırıldı: Snapdragon Gen 2 Yolda!
Haberler 0

OnePlus 11 Pro Özellikleri Sızdırıldı: Snapdragon Gen 2 Yolda!

Steve Hemmerstoffer OnePlus 11 Pro’nun özelliklerini açıkladı! İşte sızdırılan OnePlus 11 Pro özellikleri!

Bir dönemin amiral gemisi katili lakaplı akıllı telefon üreticisi OnePlus, yeni amiral gemisi modeli üzerinde çalışırken Steve Hemmerstoffer telefonun özelliklerini paylaştı. Sızdırılan bilgilerle birlikte OnePlus’ın yeni canavarı ortaya çıkmış oldu.

OnePlus 11 Pro Özellikleri Sızdırıldı

OnePlus’ın yeni amiral gemisi modeli OnePlus 11 Pro’nun 6,7 inç büyüklüğünde QuadHD+ çözünürlüğe sahip AMOLED panel ile gelmesi bekleniyor. Geçtiğimiz hafta görüntüleri sızdırılan telefonun fotoğraflarında delik çentik net bir şekilde görülebiliyor. OnePlus, yeni amiral gemisi modelinde parmak izi okuyucusunu ekranın içerisine yerleştirmeye devam edeceğe benziyor. Telefonun ekran tazeleme hızınınsa 120 Hz olması bekleniyor.

OnePlus 11 Pro’nun bu yıl tanıtılması beklenen Qualcomm’un yeni Snapdragon 8 Gen 2 yonga seti ile gelmesi planlanıyor. 8 GB ve 16 GB RAM seçeneklerinin sunulacağı cihazda 128 GB ve 256 GB depolama alanı seçenekleri sunulması bekleniyor. Telefon, kutudan OxygenOS arabirimiyle özelleştirilmiş Android 13 ile çıkacak.

OnePlus 11 Pro, arka tarafta 50 MP çözünürlüğünde ana kameraya, 48 MP çözünürlüğünde ultra geniş açı kameraya ve 32 MP çözünürlüğünde 2x telefoto kamera sunuyor. Ön tarafta ise 16 MP çözünürlüğünde tek kamera bulunuyor.

5000 mAh kapasiteye sahip batarya ile gelecek model, 100W hızlı şarjı destekliyor. Zamanın en değerli şey olduğu günümüzde 100W hızlı şarj oldukça önemli bir teknoloji. OnePlus 11 Pro, Alert Slider adı verilen hızlı bildirim tuşunun devam ettiği bir model olacak. Telefon Dolby Atmos teknolojisini de destekliyor.

OnePlus’ın yeni amiral gemisini ne zaman tanıtacağı bilinmese de OnePlus 11 Pro’yu 2023’ün ilk çeyreğinde göreceğimiz tahmin ediliyor.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir