Kapat
Tecno Pop 6 Pro Tanıtıldı: 2022'de 2 GB RAM'li Telefon Olur Mu?
Haberler 0

Tecno Pop 6 Pro Tanıtıldı: 2022’de 2 GB RAM’li Telefon Olur Mu?

Tecno Mobile’ın uygun fiyatlı yeni akıllı telefonu Tecno Pop 6 Pro tanıtıldı! İşte 2 GB RAM’e sahip o telefonun özellikleri!

Çinli akıllı telefon üreticisi TECNO Mobile, Hindistan pazarı için özel olarak ürettiği yeni akıllı telefonu Tecno Pop 6 Pro’yu duyurdu. Pop 5 Pro modelinin yerini alan Pop 6 Pro, büyük bataryası ile öne çıkarken 2 GB RAM’i ile sınıfta kaldı. Zayıf donanım özellikleri ile eleştirilerin odağında olacak Pop 6 Pro neler sunuyor yakından bakalım!

Tecno Pop 6 Pro Tanıtıldı

Tecno Pop 5 Pro’nun yerini alacak Pop 6 Pro, damla çentik formunu kullanan 6,6 inç büyüklüğünde HD+ çözünürlüğe sahip ekran ile tanıtıldı. Şirket, telefonda kullanılan panel teknolojisini açıklamadı. Tecno’nun ismini açıklamadığı tek şey ekran ile de sınırlı kalmadı. Telefonda dört çekirdekli işlemciye yer veren şirket, yonga setinin ismini de duyurmadı. Telefon 2 GB RAM ve 32 GB depolama alanı ile sunuldu. 5G desteği ise uygun fiyatlı bir model olması sebebiyle bulunmuyor.

Tecno Pop 5 Pro’nun arka tarafında 8 MP çözünürlüğe sahip yapay zeka destekli ve çift flaşlı ana kameraya yer verildi. Ön tarafta ise flaş desteğine sahip 5 MP kamera kullanılıyor. Ön kamera damla çentiğin içerisine yerleştirilmiş ve telefon köşeli hatlara sahip. Telefonun arka yüzeyinin dokulu olduğu belirtilmiş. Kasanın sağ tarafında bulunan güç tuşu aynı zamanda parmak izi okuyucusu görevi de görüyor.

Techno Pop 6 Pro, 5000 mAh kapasiteye sahip batarya ile geliyor. Uygun fiyatlı bir model olan Pop 6 Pro, hızlı şarj desteği sunmuyor. Büyük bir bataryanın yavaş şarj olması, kullanıcıların uzun şarj sürelerini beklemeleri gerekeceği anlamına geliyor. Peaceful Blue ve Polar Black renk seçenekleriyle sunulacak telefonun fiyatı bilinmiyor. Pop 6 Pro, çok yakında Hindistan pazarında satışa sunulacak.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir