Kapat
HMD Global'in Uygun Fiyatlı Yeni Akıllı Telefonu Nokia G21 Yolda!
Haberler 0

HMD Global’in Uygun Fiyatlı Yeni Akıllı Telefonu Nokia G21 Yolda!

HDM Global çatısı altında hayatına devam eden bir dönemin efsane telefon markası Nokia’nin uygun fiyatlı yeni akıllı telefonu Nokia G21 yolda!

Bir döneme adını altın harflerle yazdırmış Nokia markası, bugün HMD Global çatısı altında akıllı telefon ve tuşlu telefon modelleri ile pazarda yer almaya devam ediyor. Köklü bir geçmişe sahip marka, son yıllarda bütçe dostu akıllı telefonlarla ve kullanımı kolay klasik telefonlarla kullanıcıların karşısına çıkıyor. Markanın uygun fiyatlı ürün gamında yer alacak bir diğer model ise Nokia G21 olacak gibi görünüyor. HMD Global’in henüz üzerinde çalışmaya devam ettiği bu model hakkında Nokiapoweruser sitesinde paylaşılan bilgiler ise telefonun bazı özellikleri hakkında kesin olmayan detaylar içeriyor.

HMD Global’in Uygun Fiyatlı Yeni Akıllı Telefonu Nokia G21 Yolda!

Nokia G20 modelinin devam serisi niteliğindeki G21 modelinin selefinden daha iyi özelliklere sahip, geliştirilmiş bir model olarak karşımıza çıkması bekleniyor. 1.6 GHz saat hızına sahip sekiz çekirdekli bir işlemci ile geleceği belirtilen akıllı telefonun, MediaTek işlemcisinden gücünü alması bekleniyor.

4 GB RAM ile gelecek modelin depolama alanı noktasında ise 64 GB ve 128 GB olmak üzere iki farklı seçeneğe sahip olacağı belirtiliyor. Ön tarafa baktığımızda ise 6.5 inç büyüklüğündeki ekranın 1600×720 piksel çözünürlüğe sahip olacağının altını çizelim. 8 MP öz çekim kamerası bulunan akıllı telefonun ana kameraları ise 50 + 2 + 2 Megapikselden oluşan üçlü kurulumu ile geliyor.

Tüm bu özelliklerin gücünü alacağı batarya ise 5050 mAh kapasiteye sahip. Akıllı telefonun tanıtım tarihine ve fiyatına dair ise henüz bir bilgi bulunmuyor. Tanıtımın önümüzdeki haftalarda yapılacağı ise iddialar arasında. Peki siz Nokia’nın yeni akıllı telefonu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir