Kapat
Dünyanın En Hızlı İnternetine Sahip Operatörler Hangileri?
İnternet 0

Dünyanın En Hızlı İnternetine Sahip Operatörler Hangileri?

Popüler hız testi ölçme platformu Speedtest, dünyanın en hızlı internetine sahip operatörler hangileri sorusunun cevabını verdi. 10 farklı operatörden oluşan listenin başında ise ortalama 115,89 Mbps ile Birleşik Arap Emirlikleri merkezli Etisalat yer aldı. Listenin son sırasında yer alan operatör ise Hırvatistan merkezli Hrvatski Telekom oluyor.

Teknolojinin gelişmesi ile hayatımıza hiç olmadığı kadar fazla giren ve adeta hayatımızın merkezine yerleşen internet artık hepimiz için büyük önem arz ediyor. Hal böyle olunca kullanıcılar da internete ne kadar hızlı bağlanabildikleriyle yakından ilgileniyor. Peki dünyanın en hızlı internetini hangi operatörler sunuyor?

Dünyanın En Hızlı İnternetine Sahip Operatörler Hangileri?

Speedtest tarafından gerçekleştirilen bağımsız araştırma dünyanın en hızlı internetine sahip operatörleri ortaya koyuyor. 10 farklı operatörün yer aldığı listede pek çok farklı ülkeden isimler bulunuyor. Listenin ilk sırasında Birleşik Arap Emirlikleri merkezli Etisalat yer alırken son sırasında ise Hırvatistan merkezli Hrvatski Telekom bulunuyor.

en hızlı mobil internet

10 farklı operatörden oluşan listede Türkiye’de hizmet veren yalnızca Vodafone bulunurken hiç Türk markasının olmaması ise dikkat çekiyor. Etisalat ise uzun süredir sunduğu başarılı performans ile Speedtest ödüllerinin sahibi oluyor. Peki siz bu araştırma hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir