Kapat
Apple’ın İlk Kulak Üstü Kulaklığı AirPods Max Duyuruldu!
Haberler 0

Apple’ın İlk Kulak Üstü Kulaklığı AirPods Max Duyuruldu!

Dudak uçuklatan fiyatı ile Apple’ın ilk kulak üstü kulaklığı AirPods Max duyuruldu! Geçtiğimiz yıl ortaya çıkan söylentiler AirPods Max’in geleceğini konuşurken Apple dün yeni kulaklık modelini duyurdu. AirPods Max’in Türkiye fiyatı ise dudak uçuklattı.

Apple’ın İlk Kulak Üstü Kulaklığı AirPods Max Duyuruldu!

Apple’ın ilk kulak üstü kulaklığı AirPods Max, 40 mm dinamik sürücüleri ile oldukça başarılı bir ses deneyimi sunuyor. Kulaklığın aktif gürültü engelleme sistemi sayesinde dışardan gelen sesler en aza indirgenerek daha iyi bir kullanım deneyimi sağlanıyor. Kafa takip özelliği sayesinde TWS kulaklıklarda gördüğümüz medyayı otomatik oynatma ve durdurma özelliği bu kulaklıkta da sunulmaya devam ediyor.

Apple’ın pek çok özelliğe sahip yeni kulaklığının tüm özelliklerini kullanmak isteyenlerin bir Apple ürününe sahip olması gerekiyor. Diğer markalara ait cihazlarla Bluetooth üzerinden haberleşebilen cihazın tüm özellikleri yalnızca iOS, watchOS, tvOS, macOS ve iPadOS işletim sistemine sahip cihazlar ile kullanılabiliyor bu da bir Apple ürününe sahip olmanız gerektiğine işaret ediyor.

Kutu içerisinden kulaklığın kendisi, taşıma kılıfı, bağlantı kablosu ve dokümanlar çıkıyor. 20 saate kadar kullanılabilen kulaklığın uzay grisi, yeşil, gök mavisi, pembe ve gümüş renkleri bulunuyor. AirPods Max, 15 Aralık’tan itibaren Türkiye’de 5699 TL’lik bir fiyat etiketi ile satın alınabiliyor.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir