Kapat
Sinema 0

2017′ de çıkacak yerli filmler..

2017′ de çıkacak yerli filmler.. 2017 filmleri listemiz de bugün yerli filmleri ele aldık.

2017 filmleri olarak bugün çıkacak en güzel yerli filmleri derledik. Listemiz liste 1, liste 2 şeklinde devam edecektir. Zamanla yeni listelerimizi paylaşmaya devam edeceğiz takipte kalın.


Dilerseniz buradan 2017′ de çıkacak yabancı filmler listemize göz atabilirsiniz.


Gelelim listemize..

Recep İvedik 5:

 

Yakın tarihte çıkacak olan yerli komedi serilerimizden olan Recep İvedik 5 yine farklı ve komedi dolu senaryosuyla geliyor. Komik bir fragman bizi bekliyor. Filmi siz düşünün.. Vizyon tarihi 16 Şubat.

Olanlar Oldu:

 

Olanlar oldu ismiyle ünlü komedyen Ata Demirer geliyor. Türk sinemasına bir çok film katan Ata Demirer, Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar kadar tutulmasa da izlenen ve hayranlarına yeni bir film ile geliyor. Fragmanı oldukça neşeli ve güzel olan filmin vizyon tarihi 20 Ocak.

Kötü Çocuk:

 

Wattpad yazarından çıkan Kötü Çocuk hikayesi önce kitaplara şimdide beyaz perdeye taşınıyor. Oldukça başarılı bir yazar olan Büşra Küçük’ ün filmini bir çok hayranı sabırsızlıkla bekliyor. Vizyon tarihi 20 Ocak.

Vezir Parmağı:

 

Mahsun Kırmızıgül 3 yıllık beyaz perde arasına son veriyor. Osmanlı zamanını konu alan yeni komedi filmiyle ekranlara gelecek. Yazdığı ve yönettiği filmlerle izleyicileri fazlasıyla etkileyen Mahsun Kırmızıgül bu filmide yazıp yönetip aynı zamanda oyunculuğunu üstlenecek. Bakalım yeni komedi filmi nasıl olacak. Vizyon tarihi 25 Ocak.

Sümela’ nın Şifresi 3: Cünyor Temel:

 

Sümela’ nın Şifresi Temel ismiyle izleyicilerin kalbini kazanan filmin 3. sü geliyor. Başarılı karadeniz komedilerinden olan film bakalım yeni filminde ne kadar başarılı olacak. Vizyon tarihi 4 Nisan.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir