Kapat
Mobil 0

Yeni Yılda Çıkacak En İyi Akıllı Telefonlar..

Yeni Yıl 2017’de Çıkacak En İyi Akıllı Telefonlar

2016 yılını geride bıraktık. Akıllı telefon piyasasında 2017 yılında çıkacak canavar telefonları sizler için sıraladık.

Samsung Galaxy S8

Samsung‘dan bu yıl akıllı telefon konusunda piyasaya damga vuracak bir telefon bekleniyor bununda Galaxy S8 modeli olduğu düşünülüyor. Aldığımız duyumlara göre Galaxy S8 modeli 2017 yılında piyasaya sürülecek. S7 Edgede kullanılan kavisli ekran kullanılacağı düşünülen modelin arka kısımında mini bir projeksiyon olacağı söylentiler arasında. 6GB RAM ve 4000 mahlık bir pil ömrü olacağı da yine aldığımız duyumlar arasında.

iPhone 8

Kuşkusuz Apple‘ın başarılı üretimlerinden biri olan iPhone her sene piyasayı salladığı gibi bu senede çıkaracağı beklenen iPhone 8 modeli ile ortalığı toz dumana katacak. Apple şirketinin bu sene 10. yılı olması sebebi ile iPhone 7 S‘i çıkartmadan direk iPhone 8′i piyasaya sürmesi bekleniyor. Bu modelde OLED ekranla birlikte A11 işlemci çipini kullanılacağı öngörülüyor.

LG G6

LG firmasının G serisi adı altında çıkardığı telefon modellerinin büyük başarı yakaladığını biliyoruz bu yılda yine bu başarıyı devam ettirecek bir model olan LG G modelini piyasaya süreceğini biliyoruz. G6 nın bizleri çok şaşırtacak bir tasarımla gelmesi bekleniyor. 4k OLED ekran ve 4GB lık bir RAM le geleceği düşünülen telefonun USB-C-TYPE giriş portu bulunacağı söyleniyor.

LG G Flex 3

2017 yılından piyasaya çıkması beklenen ilk telefonlardan biri olan LG Flex 3 büküle bilme özelliği ile tüm gözleri üzerine toplayacak gibi görünüyor. Üstün özellikler ve farklı teknolojiler ile meraklılarının göz bebeği olacak telefonun en kısa sürede tanıtılacağını biliyoruz. 4K çözünürlük ve 3D teknolojisi kullanılan bu modelde 3800 mah bir batarya olacak. Sarj etmek içinse kablosuz sarj özelliği olması bekleniyor bu modelde.

Xiaomi MI7

Çin üretimi bu markanın ülkemizde hayranları ve kullanıcıları her geçen gün artmakta, çok başarılı aksiyon kameraları olan marka telefon konusunda da bir o kadar başarılı. Mi7 modelinde üst düzey özellikler olacağı ve fiyatının Türkiye piyasasına göre oldukça düşük olması bekleniyor. LG ve Samsung  gibi markalar kadar başarılı olabilecek mi ülkemizde bunu da zaman gösterecektir. 25MP lik bir arka kamera ile gelmesi beklenen Mi7 modelinde 3D desteği de olacağı söylentiler arasında.  4 GB RAM ve Qualcomm 830 işlemci ile Xiaomi Mi7 bu yıl içerisinde raflarda yerini alacak.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir