Kapat
Mobil 0

Tatilde, yolda, yolculukta oynayabileceğiniz mobil oyunlar..

Tatilde, yolda, yolculukta oynayabileceğiniz en güzel mobil oyunlar, android oyunlar, ios oyunlar..

Sömestr tatiline girmiş bulunmaktayız. Bazılarımız uzun yolculuklara çıkarken, bazılarımız tatilini evde geçirecek. Bu gibi vakitlerde sizlerin oyalanabileceği, eğlenebileceği küçük çaplı mobil oyunları sizler için listeledik.

Mobil oyunlar listemiz;

1) Mars: Mars

Eğlenceli oyunlardan biri diyebiliriz. Farklı karakterlerle ve temalarla uzayda belirli bölgeler arası yolculuk yapıyorsunuz. Bize göre eğlenceli ve vakit geçirilebilecek bir oyun.

2) DUAL

DUAL iki kişilik Google Play ve IOS platformlarında oynanabilen mantıklı ve eğlenceli oyunlardan. Oyunda iki telefonu karşı karşıya tutarak savaş geminizle birbirinize ateş ederek savaşıyorsunuz. Oyun dilerseniz tek kişide oynanabiliyor.

3) Rope Racers

İp atlama oyunu diyebiliriz. Farklı haritaların bulunduğu oyunda online olarak bir çok kişiyle yarışıyorsunuz. Çeşitli engellerden ve zorlu haritalardan geçerek, yarışı birinci bitirip büyük ödül kazanmaya çalışılıyor. Vakit geçirilebilecek güzel oyunlardan.

4) Tahmin Et!

Tabu oyununu hepimiz biliyoruz. O düşünce ile yapılan oyunda kelimeleri tahmin etmeye çalışıyoruz. En az 2 kişi en fazla 2 grup halinde oynanan oyunda Fazlasıyla eğlenebilirsiniz.

5) Dunkers

Bu oyunda ise basket atmaya çalışıyoruz. İster iki kişilik ister tek kişilik oynayabileceğiniz bu oyunda, dilerseniz futbol olan versiyonunuda indirebilirsiniz. İki oyun arasında farklı modların bulunduğu oyun oldukça eğlenceli oynanıyor. Göz atmanızı tavsiye ederiz.

6) Drive AHead!

Yine dilerseniz 2 kişi dilerseniz tek oynayabileceğiniz küçük oyunlardan olan Drive AHead’ te farklı karakterler olup rastgele birbiriniz ile savaşıyorsunuz.

 

7) Yu-Gi-Oh Duel Links!

Yeni yayınlanan oyunda eskilerin popüler çizgi filmi Yu-Gi-Oh kart oyununu oynayabiliyorsunuz. Animasyon ve efektler olarak geniş çaplı olan oyunda stratejinizi de kullanmanız hatta kendi stratejinizi oluşturmanız gerekiyor. Başarılı kart ve strateji oyunlarından.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir