Kapat
iOS 0

iPhone 8 Resimleri, iPhone 8 Hakkında Bilgiler!

iPhone 8 Resimleri, iPhone 8 Hakkında Bilgiler! Yeni iPhone 8 resimleri sızdı!

iPhone 8 resimleri ve iPhone 8 bilgileri. Yeni sızan iPhone 8 resimleri çok farklı özellikler içeriyor. Samsung’ la birlikte ekran boyutunu arttırmaya ve tuşlara son veren modeller çıkmaya başlıyor. Önce Samsung S8 modelinde ana ekran tuşunu kaldırmayı amaçlamıştı. Şimdide bilgiler Apple’ ın kaldıracağı yönünde. Touch ID’ yi ekrana tanımlayacağı söylentileri dolaşmakta. 10. yılı olması nedeniyle tasarımın değişeceği ve çok farklı bir iPhone modeli tanıtılması bekleniyor.

Sızıntılara göre Apple RAM miktarını tüm iPhone 8′ ler için 3 GB’ a çıkaracak. Retina ekran yerine OLED ekrana geçmesi beklenen Apple artık daha canlı renkler sunabilecek. Sızıntılara göre Ana Ekran tuşunu kaldıracak olan Apple Touch ID’ den vazgeçmek istemiyor. Bu nedenle ekranın altına gömmesi bekleniyor. Apple bu teknolojiyi kullanan Synaptics’ i her an satın alabilir. Yani kullanıcılar artık ekranı açmak için ekrana dokunacak. Aynı zamanda yüz tanıma özelliği getirmesi beklenen Apple kilit açmada bir farklı seçenek daha sunacak.

YENİ : Apple iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, Watch Serisi 3, Apple TV 4K piyasaya çıktı: Önemli Notlar

iPhone 8 için kablosuz sarj özelliğide gelmesi bekleniyor. Apple bunun için ayrı bir cihaz daha sunabilir.

iPhone 8 yeni sızan Concept resimlerini inceleyecek olursak Ana ekran tuşu yerine koyulan ekrana tanımlı buton ve Touch ID oldukça hoş duruyor. Ayrıca iPhone 8 ekranı kavisli olabilir.

Tam olarak herşeyi aktarmak için çok erken. Henüz elimize geçen bilgiler ve teoriler bu şekilde. Daha fazlası elimize geçtikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

OKUMANIZI TAVSİYE EDERİZ : Yeni Apple iPhone : Önemli noktalar

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir