Kapat
Haberler 0

Whatsapp’ a iki yeni efsane özellik geliyor..

Whatsapp’ a iki yeni efsane özellik geliyor.. Whatsapp’ a büyük güncelleme!

Sürekli güncellenen en popüler sohbet uygulaması Whatsapp yeni özellikler kazanmaya devam ediyor. İki büyük yenilik alacak olan Whatsapp hızla gelişiyor.

Öncelikle yeni güncelleme ile birlikte Whatsapp’ da yollanılan bir mesajı geri alabileceğiz. Karşıda ki kişi mesajı görene kadar yani ” Mavi tik ” olana kadar yolladığımız mesajı geri alabileceğiz. ” Geri Çağır ” özelliği ile artık yanlış mesaj göndermek ve karar değiştirme gibi durumların çözümü olabilecek. Oldukça başarılı bir yeni özellik geliyor diyebiliriz.

Diğer özellik ise ” Konum Takibi ” bize göre bu özellik özel hayatı neredeyse bitiriyor. Kimilerinin çok seveceğini düşünsekte herkesin nerede olduğunuzu görmesi hoş olmasa gerek. Facebook’ un yakınımdaki kişiler yani Live Location özelliğini Whatsapp’ a kopyalaması olarak da görebiliriz. Şuanda bu iki özellikte test aşamasında henüz iki yenilik gelmemiş olsa da yakında gelmesi bekleniyor.

Tabii ki eğer konum takibi diye bir özellik gelirse bunun çözümüde şimdiden mevcut. Büyük ihtimal ile Whatsapp ayarlarından bu özellik kapatılabilecek fakat böyle bir seçenek olmazsa telefon ayarlarından Whatsapp’ ın konum erişimini kapatırsanız özellik aktif olmayacaktır. Tabii ki şuanda bu güncelleme gelmediği için kesin bir şey söyleyemiyoruz. Yenilikler geldiğinde sizleri tekrar bilgilendireceğiz. Takipte kalın..

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir