Kapat
Haberler 0

PUBG Mobile Oynarken Hile Açanlar 10 Yıl Oyuna Giremeyecek

PUBG Mobile, çıkışını 2018 yılının Mart ayında yaptığı zaman büyük ses getirmiş, özellikle oynaması ücretsiz olmasıyla da kısa sürede hem Android hem de iOS platformlarında milyonlarca oyuncuya ulaşmıştı. Kazancını her geçen gün milyonlarca dolar arttıran mikro ödemeli PUBG Mobile için aynı şekilde hile satışları da artmış, oyuncuların keyfini bozmaya başlamıştı. Sonunda beklenen ve caydırıcı ceza açıklaması resmi PUBG Mobile Twitter hesabından geldi.

PUBG Mobile oynarken hile açmayın

pubg mobile hile

Zira başlığımızı dikkate almanızı öneriyoruz çünkü oyunun resmi Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre şayet oyunda hile açarsanız tam 10 yıl ban yiyeceksiniz. Ayrıca raporlama sisteminde de geliştirmeler yapan PUBG Mobile, artık diğer oyuncular tarafından rapor edilen oyuncuların listesini paylaşacak ve bu oyunculara herkesin dikkat etmesi gerektiğini söyleyecek. Yani eğer herhangi birisi tarafından rapor edilirseniz artık milyonlarca oyuncunun gözü sizin üstünüzde olacak. Haliyle hile açmanız durumunda kısa sürede yakalanıp tekrar rapor edileceksiniz.

Her oyuncu için adil ve hilesiz ortam oluşturmak için böyle kararlar alındığını da duyuran açıklama, özellikle Call of Duty Mobile çıkışı ile PUBG Mobile oyununu bırakanlar tarafından pozitif karşılandı. Şayet PUBG Mobile hile konusunda dediklerini yaparsa CoD Mobile oyuncuları dahi tekrar PUBG’e gelebilirler.

{Onur}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir