Kapat
Haberler 0

PUBG, konsollar için 30 FPS olacak!

PlayerUnknown’s Battlegrounds konsollarda 30 FPS ile oynanacak!

Dünyanın en popüler oyunlarından birisi olan PlayerUnknown’s Battlegrounds şuan için sadece PC platformunda destek vermektedir. 2017’nin sonlarına doğru Xbox One için çıkacak olan PUBG’nin 30 FPS olarak oynanacağı açıklandı.

Bu durum bütün konsollar için geçerli olacak yani Xbox One X ve Xbox One S konsollarında da 30 FPS oynanacak. 2018 veya 2019’un içerisinde de PlayStation 4 için çıkacağı beklenen oyunun 30 FPS sabit olmasını bir yana bırakalım çünkü hala bir sorun var. Peki ya PC platformundaki ciddi optimizasyon sorunları ne zaman düzelecek? Bazı oyuncular Xbox One X konsolunda 60 FPS olmasını isterken bazıları ise PC platformundaki optimizasyon sorunlarına bir çözüm getirmeleri gerektiğini söylüyor.

PlayerUnknown’s Battlegrounds’un yapımcısının bu oyunu konsollara 30 FPS getirmesini mantıklı buluyoruz ancak hala bilgisayardaki optimizasyon sorunlarının düzeltilmesini öncelik olarak görüyoruz.

Ferhat Çark {Alathor}

Bilgisayar programcılığı mezunu, teknoloji ve oyunlara oldukça ilgili. Tüm tecrübe ve deneyimlerini sitemiz için kullanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir