Kapat
Haberler 0

Age of Empires IV ne zaman çıkacak ?

Age of Empires IV çıkış tarihi hala belli değil!

Microsoft tarafından geliştirilen Age of Empires serisini bir çoğumuz oynamışsınızdır. Çocukluğumuzun gönlünde taht kuran bu serinin uzun süredir yeni bir oyunu çıkmamıştı ancak geçtiğimiz günlerde Microsoft yeni bir Age of Empires oyunu çıkaracağını duyurdu. Age of Empires: Definitive Edition‘ı çıkaracağı açıklanmıştı ve Microsoft Store’da şuan 19,99 $’a satılmaktadır. Şimdi ise gözler Age of Empires IV’ün ne zaman çıkacağında. Microsoft, sadece Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar için çıkacak oyun Relic Entertainment tarafından geliştirilecek.

Age of Empires IV çıkış tarihi ile ilgili henüz bir açıklama yapılmasa da gelecek aylarda yeni bilgiler vereceklerdir. Uzun süredir çıkmasını beklediğimiz serinin yeni oyununu sabırsızlıkla bekliyoruz. Age of Empires IV ile ilgili Windows sadece kısa bir video paylaşmıştı. Paylaşılan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ferhat Çark {Alathor}

Bilgisayar programcılığı mezunu, teknoloji ve oyunlara oldukça ilgili. Tüm tecrübe ve deneyimlerini sitemiz için kullanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir