Kapat
OnePlus 10 Geliyor: İşte Muhtemel Özellikleri!
Haberler 0

OnePlus 10 Geliyor: İşte Muhtemel Özellikleri!

Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus’ın yeni akıllı telefonu OnePlus 10 geliyor. İşte şirketin kullanıcılarla buluşturmaya hazırlandığı o modelin muhtemel özellikleri!

Amiral gemisi katili olarak da bilinen OnePlus, yeni akıllı telefonunu kullanıcıların beğenisine sunmak için çalışmalara devam ediyor. Şirket çalışmalara hız kesmeden devam ederken yeni akıllı telefona ait render görüntüleri ise internete sızdırıldı. Yayınlanan akıllı telefonun OnePlus 10T mi OnePlus 10 ismiyle mi geleceği bilinmiyor. Şirketin 2022 yılında tanıtacağı son amiral gemisinin OnePlus 10 olması bekleniyor.

OnePlus 10 Geliyor: İşte Muhtemel Özellikleri!

OnePlus’ın yeni akıllı telefonu OnePlus 10’un 6,7 inç büyüklüğünde ve Full HD+ çözünürlüğünde ekran ile gelmesi bekleniyor. Yayınlanan görseller akıllı telefonun OnePlus 10 Pro’ya oldukça benzer olduğunu gösteriyor. OnePlus 10’un Snapdragon 8 Gen 1 yonga setinden gücünü alacağı biliniyor.

OnePlus 10’un 50 MP çözünürlüğünde 4K 60fps video kaydı yapabilen OIS destekli ana kamera ile geleceği belirtiliyor. 50 MP çözünürlüğündeki ana kameraya 16 MP ultra geniş açı ve 2 MP makro kameranın eşlik etmesi bekleniyor. Ön tarafta ise 32 MP çözünürlüğünde bir kamera kullanılacağı söyleniyor.

OnePlus’ın yeni amiral gemisi modelinin 5000 mAh kapasiteye sahip batarya ile gelmesi bekleniyor. OnePlus 10 Pro’dan daha hızlı şarj olacak cihazda kablosuz şarj desteği ise bulunmayacak. Amiral gemisi bir akıllı telefonda kablosuz şarj özelliğinin bulunmaması büyük bir eksikken şirket bunu maliyetleri düşürmek için yapıyor olabilir.

Peki sizin OnePlus 10 hakkındaki düşünceleriniz? OnePlus’ın yeni akıllı telefonu başarılı olabilecek mi? Görüşlerinizi yorumlar kısmında okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir