Kapat
Oyun 0

Clash Royale Deste, Clash Royale Güncelleme

Clash Royale Deste, Clash Royale Turnuva Güncellemesi..

Popüler mobil oyunlardan olan Clash Royale’ e yeni Turnuva modu geliyor. Yaklaşık 20 saat sonra açılacak!

Clash Royale oyununu neredeyse hepimiz biliyoruz. Bir çok hayranı ve oynayanı olan popüler oyun sürekli yeni güncellemeler almaya devam ediyor. Bugün ise sizlere yaklaşık 20 Saat sonra yayınlanacak olan ” İki kat iksir ” turnuva modundan bahsedeceğiz.

Muhtemelen diğer özel turnuvalar gibi belirli bir süreliğine açılacak olan bu mod da ismindende anlaşıldığı gibi iki kat iksir ile mücadele edeceğiz. Diğer turnuvalara nazaran giriş ücreti ve verdiği ödüller yarısına indirilmiş. 50 elmas karşılığında oynayabileceğiniz bu modda kazanılacak sandıklar çok değerli. Sandıklardan çıkan kartların iyi olma olasılıkları fazlasıyla çok. Aynı zamanda bu tarz turnuvalar altın biriktirme konusunda oldukça yararlı olabiliyor. Clash Royale’ in sizlere sunduğu ucuz ve özel teklifleri değerlendirebiliyorsanız, bu tarz turnuvalar sizlerin vazgeçilmezi olmalı.


                                       İLGİLİ HABER
     

            Clash Royale Desteleri ve taktikleri yazımıza göz atabilirsiniz.

 


Turnuva modundan bahsedecek olursak, iki kat iksir sağlayan turnuvada oyun bol rekabetli ve hızlı geçecek gibi görünüyor. İksiri yüksek olan kartları rahatlıkla kullanabileceğimiz bu turnuvada elinizi kuvvetli tutmak oldukça işinize yarayacaktır. Aynı zamanda küçük iksirli kart kullanmayı sevenlere dikkat etmek gerek, küçük ama çok etkili bir ordu sürsüyle karşılaşabilirsiniz.

BONUS:

Haberimizi bitirmeden bir de sizlere yeni bir Clash Royale Deste önerisi yapalım dedik.

Bu destemizde önceliğimiz Prensleri kullanabilmek. Ölümcül etki yaratabileceğiniz prensleri savunmak ise size kalmış. Aynı zamanda Valkür – Elit Barbar ve Öfke’ yi iyi kullanabilirseniz Prenslere gerek duymadan oyunu hızlı bir şekilde kazanabilirsiniz. Unutmayın biz size sadece fikir ve öneri verebiliriz. Herkes her desteyle oynayamaz. Umarız verdiğimiz bilgiler işinize yarar. Sağlıcakla kalın. İyi okumalar 🙂

 

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir