Kapat
50 Üründen Oluşan Dev Honor Türkiye Çekilişi Başladı!
Haberler 0

50 Üründen Oluşan Dev Honor Türkiye Çekilişi Başladı!

Akıllı telefon dünyasının en büyük üreticilerinden bir tanesi olan Honor, ağızları açık bırakacak hediyeler ile yeni bir çekilişe imza attı. 50 üründen oluşan dev Honor Türkiye çekilişi başladı! Birbirinden farklı akıllı telefonların, akıllı saatlerin, akıllı bilekliklerin ve kablosuz kulaklıkların yer aldığı çekilişte dağıtılan hediye sayısı ise son derece etkileyici.

Son yıllarda akıllı telefon pazarında büyük yükseliş yaşayan ve sektörün en gözde isimlerinden bir tanesi olan Huawei, gençlere yönelik markası Honor’u geçtiğimiz süreçte tanıtmıştı. Marka bünyesinde pazara sunulan ürünler yalnızca akıllı telefonlar ile sınırlı kalmayarak pek çok alana yayıldı. Daha çok gençlere yönelik ürünler ile kullanıcıların karşısına çıkan markanın fiyatları da yine gençlerin alabileceği seviyede kaldı. Bu durum Honor’u kısa sürede yükselişe geçirdi ve bugün en az abisi diyebileceğimiz Huawei kadar bilinir hale geldi.

Honor Türkiye’nin daha fazla kişiye ulaşmak ve COVID-19 sürecinin etkisini sürdürdüğü bu günlerde kullanıcılarını mutlu etmek için yeni bir işe imza attı. Türkiye’nin en büyük teknoloji haber sitelerinden bir tanesi olan Webtekno ile ortak bir çalışma yaparak 50 üründen oluşan bir çekiliş başlatan marka bu çekilişi ise sadece 6 gün gibi bir sürede tamamlayacak.

Dev Honor Türkiye Çekilişi Başladı: İşte Hediyeler!

1 tane HONOR 20

1 tane HONOR 9X

3 tane HONOR MagicWatch 2

5 tane HONOR AM66

20 tane HONOR

20 tane HONOR AM61

50 üründen oluşan bu dev çekilişin elbette bir de katılım şartları bulunuyor. Honor Türkiye’nin Instagram sayfası üzerinden gerçekleştirilecek olan bu çekilişin detaylarına bu linkten ulaşabilir, birbirinden farklı hediyeleri kazanmak için siz katılabilirsiniz.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir