Kapat
Oyun 1

GTA V’ in yeni modu REDUX..

Piyasaya çıkışının tam üçüncü yılını kutlayan Grand Theft Auto V Redux modu, bir oyuncu tarafından hazırlandı ve piyasaya sunuldu. İşte mod hakkındaki detaylar ve indirme linki!

Grand Theft Auto V‘ in piyasaya çıkışının üçüncü yılına özel olarak hazırlanan Grand Theft Auto V: Redux modu, Josh Romito adlı oyuncu tarafından aylar süren çalışmalar sonucunda geliştirilerek piyasadaki yerini aldı. Başarılı gibi duran mod bir çok yenilik ile geliyor.

Bu yeni mod ile Grand Theft Auto V‘ in grafik seviyesini ve grafik özelliklerinin yanı sıra oyundaki kaplamaların kalitesini de tamamen arttırılmış halde karşımıza çıkıyor.

Ayrıca çeşitli Grand Theft Auto mod arabalarının da toplama bir şekilde bu moda aktaran oyuncu, Grand Theft Auto V‘ in birçok araçlarını da gerçek halleri ile yenilenmiş durumda. Tamamen sadelik içeren bir şekilde hazırlanmış olan bu modun, abartılı mod yapımlar içermediği için ilk günden oyuncuların gönlünü aldı. Fazlasıyla ilgi göreceğini düşündüğümüz modun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz;

GTA V Redux Tanıtım Videosu:

Grand Theft Auto V: Redux modu, 4 GB yer kaplayan bir download dosyasına sahip. Modu buradan ücretsiz olarak indirebilir ve kurabilirsiniz.

Aslantek Teknoloji Haber Sitesi Olarak modu oyunun üzerine kurmadan önce dosyalarınızın yedeğini almanızı tavsiye ederiz.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

“GTA V’ in yeni modu REDUX..” üzerine 1 yorum

  1. adem dedi ki:

    Dosyaları paylaşmak istiyorsanız, ilk Türkçe bulut depolama servisini kullanınız!
    xxxxx / LİMİTSİZ ve BEDAVA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir