Kapat
Galaxy S22 Bora Moru Tanıtıldı: İşte Bir Süredir Beklenen O Renk!
Haberler 0

Galaxy S22 Bora Moru Tanıtıldı: İşte Bir Süredir Beklenen O Renk!

Samsung’un bir süredir merakla beklenen yeni modeli Galaxy S22 Bora Moru tanıtıldı. İşte Galaxy S22’nin yeni sürümü ile ilgili tüm detaylar!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, giriş seviyesinden amiral gemisi modellere akıllı telefon dünyasının en önemli isimleri arasında yer alıyor. Amiral gemisi sınıfta Galaxy S22 serisi ile konumlanan şirket, her yıl yeni bir amiral gemisi modeli ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Ancak bu kez durum biraz farklı. Samsung, bu defa halihazırda mevcut bir akıllı telefon modeli için yeni renk seçeneği ile bizleri karşılıyor. O rengin adı Galaxy S22’nin yeni renk seçeneği olan Bora Moru! İşte Galaxy S22 Bora Moru sürümü hakkında bilmeniz gerekenler.

Galaxy S22 Bora Moru Tanıtıldı

Galaxy S22 Bora Moru Tanıtıldı: İşte Bir Süredir Beklenen O Renk!

Samsung’un amiral gemisi sınıftaki en önemli akıllı telefon modellerinden Galaxy S22, Bora Moru adı verilen yeni bir renk seçeneği ile sunuluyor. Daha önceki mor renginden daha farklı tonlara sahip olan yeni renk, neşe ve yaratıcılığı ateşlemek için geliyor. Şirketin Global Marka Pazarlama Grubu Başkan Yardımcısı Sonia Chang, pastel ve nötr tonlara sahip yeni mor renginin içerisinde iyimserlik ve sakinlik duygusunu barındırdığının altını çiziyor.

Bir süredir merakla beklenen yeni renk seçeneği ilk olarak Galaxy S22 için sunulurken önümüzdeki haftalarda yeni Galaxy cihazları için de Bora Moru rengini görebileceğimizi belirtelim. Galaxy S22 Bora Moru rengi 10 Ağustos’ta piyasaya sürülecek. Heyecan verici yeni renk seçeneğine sahip bir Galaxy S22 almak isteyen kişilerin ağustos ayını beklemeleri gerekecek.

Peki siz Galaxy S22’nin yeni renk seçeneği hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce bu renk seçeneği Galaxy ailesine nasıl bir yön verecek? Siz bu rengi tercih eder miydiniz? Görüşlerinizi bizlerle yorumlar kısmında paylaşabilirsiniz.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir