Kapat
Dünyanın İlk 600Hz Paneli Tanıtıldı!
Haberler 0

Dünyanın İlk 600Hz Paneli Tanıtıldı!

Çinli ekran üreticisi BOE’nin oyuncu dizüstü bilgisayarları için hazırladığı dünyanın ilk 600Hz paneli tanıtıldı! İşte o panelin ayrıntıları!

Bu yılın ocak ayında dünyanın ilk 500Hz oyuncu monitörünü duyuran Çinli panel üreticisi BOE, bu kez de 2022 Dünya Görüntü Endüstrisi Konferansı’nda dizüstü bilgisayarlar için dünyanın ilk 600Hz panelini tanıttı. Şirket bundan sonraki süreçte de panel teknolojileri konusunda öncü olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Dünyanın İlk 600Hz Paneli Tanıtıldı!

Panel üreticisi BOE, dünyanın ilk 600Hz panelini tanıttı. Dünyanın ilk 600Hz paneli Nvidia RTX ekran kartını kullanan bir dizüstü bilgisayarda sergilendi. BOE’nin yeni ürünü ile ilgili pek çok ayrıntı henüz paylaşılmadı. 600Hz tazeleme hızına sahip panel, henüz tanıtım amaçlı tasarlanmış bir prototip. Günümüzde satın alabileceğiniz en iyi bilgisayarlar 500Hz tazeleme hızına sahip.

BOE’nin 600Hz tazeleme hızına sahip yeni panelinin çıkış tarihi ve fiyatı da henüz açıklanmayan ayrıntılar arasında. Şirket sunumda 34 inç ve 86 inç boyutlarında mini LED arka aydınlatmalı yeni panellerini de tanıtmayı ihmal etmedi.

Peki siz 600Hz ekranlar için ne düşünüyorsunuz? Sizce 600Hz ekranlar günün birinde günlük dizüstü bilgisayarlarımızda kullanılacak mı?

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir