Kapat
iOS İçin Opera Crypto Browser Duyuruldu!
Haberler 0

iOS İçin Opera Crypto Browser Duyuruldu!

iOS için Opera Crypto Browser duyuruldu! İşte Opera’nın kripto tarayıcısının bilmeniz gereken özellikleri.

Norveç merkezli popüler internet tarayıcısı Opera’nın kripto tarayıcısı Crypto Browser iOS için duyuruldu! Daha önce Windows, macOS ve Android için sunulan tarayıcı artık iOS kullanıcıları için de mevcut. Peki, Opera’nın kripto tarayıcısı Crypto Browser neler sunuyor gelin yakından bakalım.

iOS İçin Opera Crypto Browser Duyuruldu!

Opera, kripto para sektörü ile yakından ilgilenen bir internet tarayıcısı olarak karşımıza çıkıyor. Kripto para alanında çeşitli çalışmalara sahip şirketin en yeni ürünlerinden bir tanesi ise Crypto Browser tarayıcısı oluyor. Opera’nın yeni tarayıcısı ile TL, USD, Euro gibi itibari para birimleriyle kripto para satın almaya ve uzantı yükleme gerek kalmadan desteklemesi halinde token ile işlem yapılabiliyor.

Opera Crypto Browser aynı zamanda Web 3.0 teknolojisine sahip NFT’lere ve Polygon ekosistemine dayalı 7.000 hizmet de dahil olmak üzere merkeziyetsiz uygulamalara da erişim imkânı sağlıyor. Windows, macOS ve Android kullanıcıları için daha önceden sunulan tarayıcı şimdi iOS kullanıcıları tarafından da kullanıma açık. Crypto Browser’in iPhone ve iPad cihazlarının performanslarını etkileyebilecek kripto korsanlığını engelleyen bir koruma sürümü ile geleceğini de belirtelim.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir