Kapat
En İyi Görüntülü Konuşma Uygulamaları 2022
Mobil 0

En İyi Görüntülü Konuşma Uygulamaları 2022

En iyi görüntülü konuşma uygulamaları nelerdir? İşte 2022’nin en iyi görüntülü görüşme uygulamaları!

Mesafeleri engel olmaktan çıkaran görüntülü konuşma uygulamaları günümüzün en faydalı teknolojilerinin başında geliyor. Akıllı telefonların ve bilgisayarların ve elbette kamera teknolojilerinin gelişmesi ile görüntülü konuşma artık hiç olmadığı kadar popüler. Dünyanın dört bir yanıyla bizleri birbirimize bağlayan bu teknoloji aynı zamanda hem düşük maliyetli hem de oldukça pratik. Bugün görüntülü görüşme yapmak isteyenlerin tercih edebileceği pek çok popüler uygulama mevcut. Ancak hangisini kullanmalı? İşte o sorunun cevabı!

En İyi Görüntülü Konuşma Uygulamaları 2022

WhatsApp

2009 yılında ABD’nin Kaliforniya eyaletinde bir mesajlaşma uygulaması olarak kurulan WhatsApp, aynı zamanda en iyi görüntülü konuşma uygulamalarından da bir tanesi. Bugün Facebook ya da diğer adıyla Meta’nın sahip olduğu uygulama dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması konumunda. Her geçen gün geliştirilmeye devam eden WhatsApp’da kullanıcıların işine yarayabilecek pek çok özellik mevcut. Bunlardan bir tanesi de uygulamanın son derece başarılı çalışan görüntülü konuşma özelliği.

En İyi Görüntülü Konuşma Uygulamaları: Skype

Bir dönemin popüler mesajlaşma ve görüntülü sohbet uygulaması MSN’in mirasını koruyan Skype, en iyi görüntülü konuşma uygulamalarının başında geliyor. İş dünyasında yaygın olarak kullanılan Skype ile her gün binlerce toplantı gerçekleştiriliyor. Kişisel kullanıcıların da sıkça tercih ettiği uygulama görüntülü görüşmeler için oldukça başarılı bir tercih.

Google Duo

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden Google tarafından geliştirilen Google Duo da görüntülü konuşma uygulaması dünyasında yerini alıyor. Android için en iyi görüntülü konuşma uygulamalarından bir tanesi olan Google Duo, oldukça sade ve basit yapısı ile dikkat çekiyor. 1 milyondan fazla indirmeye sahip olan uygulama Android, iOS ve bunların yanı sıra bilgisayarlarda kullanılabiliyor.

En İyi Görüntülü Konuşma Uygulamaları: Facebook Messenger

Facebook’un sahip olduğu Facebook Messenger de mesajlaşma özelliği ile öne çıksa da görüntülü konuşmaya imkân sağlayan uygulamalardan bir tanesi oluyor. Facebook kullanıcılarının sıkça tercih ettiği uygulama üzerinden hızlı şekilde görüntülü görüşme yapabilmek mümkün. Bunun için Android ya da iOS telefonunuza Facebook Messenger uygulamasını indirmek ya da bilgisayarınızdan Facebook’u açmak yeterli.

Signal

En iyi görüntülü görüşme uygulamalarından bir tanesi olan Signal, mesajlaşma konusunda olduğu gibi görüntülü görüşme noktasında da gizlilik özellikleri ile öne çıkıyor. Gizliliğiniz konusunda endişe duyuyorsanız Signal tam size göre! Uygulamayı Android ve iOS uygulama marketinden indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Peki siz görüntülü konuşma için hangi uygulamayı tercih ediyorsunuz? Kullandığınız uygulamayı ve sebeplerini yorumlar kısmında bizimle paylaşın.

Ceren {Ceren}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir