Kapat
Oyun 0

Battlefront 2 Paragöz Mü?

Oyun severler tarafından merak ile beklenmekte olan oyunlardan hiç şüphesiz en dikkat çekeni Star Wars Battlefront 2, önümüzdeki aylar içerisinde Electronic Arts tarafından sevenlere sunulacak. Bu oyun için en fazla dikkat çeken iddialardan bir tanesi de kesinlikle oyuna paranın hâkim olacağı, parası olanın oyunda rahatlık ile gelişme ve ilerleme sağlayabileceğidir. İsterseniz gelin hep birlikte son zamanların en fazla ilgi gören ve en çok merak edilen oyunlarından bir tanesi olan Star Wars Battlefront 2 oyununa bir göz atalım ve inceleyelim.

 

Star Wars Battlefront 2 ne zaman çıkacak?

 Özellikle Star Wars hayranlarının dört gözle beklemekte olduğu Star Wars Battlefront 2, Electronic Arts tarafından 17 Kasım 2017 tarihinde piyasaya sunulacak. Hem oyun severler hem de Star Wars fanları için oldukça güzel olacağa benzeyen oyun merakla beklenmektedir.

 

Star Wars Battlefront 2 Paragöz Mü?

 Star Wars Battlefront 2 oyunun en çok merak edilen ve heyecan ile beklenen kısımlarından bir tanesi de hiç şüphe duymaksızın mikro ödeme sisteminin olup olmayacağıdır. Neredeyse birçok oyuncunun sevmeyeceği ve hatta canını sıkabileceği mikro ödeme sistemi, oyunun paragöz olduğuna dair iddiaların ortaya çıkmasına da sebep olmaktadır. Oyuna gelen bu değişim ile birlikte oyuna para yatıranların daha çok ilerleyeceği de belli oluyor. EA tarafından oldukça iyi bulunan bu sistem, oyuncular tarafından oldukça fazla miktarda tepki görmektedir.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir