Kapat
iOS 0

Iphone 8’de Touch ID Olmayacak

Günümüz şartları dikkate alındığı taktirde, her geçen gün teknolojinin ve teknolojik ürünlerin giderek gelişmesi, ilerlemesi ve değişmesi de oldukça doğal olarak görülmektedir. Her yaştan ve her kesimden olmak üzere herkes tarafından büyük ilgi ve merak ile takip edilmekte olan teknolojik ürünlerden en fazla kullanılanı ve tercih edileni hiç şüphesiz cep telefonlarıdır.

Akıllı cep telefonları sayesinde yüzlerce işlemi aynı anda yapıp, neredeyse tüm ihtiyaçlarımızı da karşılayabilir hale geldik. Akıllı cep telefonu denildiği zaman hemen hemen herkesin aklına ilk gelen akıllı cep telefonu üreticisi olan Apple şirketi, geçtiğimiz günler itibari ile yeni bir modelin tanıtımına başlamıştır. İnsanlar tarafından merakla beklenmekte olan Iphone 8 telefon modelinde Touch ID özelliği olmaması oldukça dikkat çekiyor.

Iphone 8 modelinde Touch ID özelliği olmayacak

 Herkes tarafından oldukça beğenilen özelliklerden bir tanesi Touch ID, yeni çıkacak olan Iphone 8 modelinde olmayacak. Iphone kullanıcıları tarafından severek kullanılmakta olan Touch ID özelliğinin olmamasının yanı sıra yeni piyasaya çıkacak olan Iphone 8 modelinde yüz tanıma özelliği bulunacak. Apple firması tarafından bu yeni yüz tanıma teknolojisinin kullanılacağı Iphone 8 modeli, tahmini olarak önümüzdeki yıl satışa sunulacak gibi gözüküyor. Touch ID yerine Iphone 8 telefon modelinde kullanılacak olan bu özellik sayesinde telefonlarınız da daha güvenli bir hale gelecek.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir