Kapat
Android 0

Vestel Venüs Z10 Resimleri, Özellikleri..

Vestel Venüs Z10 tanıtıldı! Tüm detaylar ve özellikleri..

Vestel Venüs Z10 Resimleri ve Vestel Venüs Z10 Özellikleri. Ülkemizi MWC 2017′ de temsil eden Vestel amiral gemisini tanıttı. Tasarım olarak oldukça şık görünen amiral cihaz özellikler bakımından da başarılı duruyor.

Vestelden Venüs V4 modeli bekleniyordu. Z modelini tanıtması bir çok kullanıcıyı şaşırttı. Z serisinin en üst modeli olan Z10 2.5D kavisli ekranı ile geliyor. 1920×1080 px olan 5.2 inçlik ekrana sahip.

İşlemci de ise Vestel Venus Z10 modelinde Qualcomm MSM8940 kod numarasına sahip Snapdragon 435 işlemcisi kullanılmış. Sekiz çekirdekli bu işlemci 1.4 GHz frekans hızına sahip. İşlemci olarak rakiplerinin gerisinde kalsada fiyat ve performans olarak başarılı olacağını düşünüyoruz. Grafik yongası olarak ise bu işlemciye Adreno 505 eşlik ediyor. Telefonun 802.11 ac desteğini sunduğunu da ekleyelim. Bluetooth 4.1 desteği olan Venus Z10 modelinde USB Type-C portu kullanılmış.

Vestel Venüs V10′ da 4GB RAM ve 64GB depolama alanı bulunuyor. RAM olarak yeteceğini düşündüğümüz cihaz yinede uzun kullanımlar sonrasında problem çıkarabilir.

13 Megapixel IOS destekli arka kameraya sahip olan cihaz da, 8 Megapixel ön kamera kullanılmış. 3050 mAh bataryası bulunuyor. Aynı zamanda Quick Charge 3.0 desteği olan Z10 hızlı sarj özelliğide bulunduruyor.

Ana Ekran tuşunda parmak izi okuyucusuda olan yeni amiral genel olarak başarılı izlenimini kullanıcılara ve inceleyenlere hissettiriyor. Fiyatı ise henüz belli değil.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir