Kapat
Galatasaray ve Twitter'dan Türkiye'de bir ilk: Blue Room locası
İnternet 0

Galatasaray ve Twitter’dan Türkiye’de bir ilk: Blue Room Locası

Türkiye’nin en büyük spor klüplerinden biri olan Galatasaray ve sosyal medya devi Twitter, Türkiye’de bir ilke imza atarak Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’na “Blue Room” konsept locası kurdu. Bu Nedenle Twitter kullanıcıları hayran oldukları sporculara, sanatçılara veya ünlülere tweet atarak canlı yayınla aracısız soru sorma ve varmak imkânına sahip oldular.

Türkiye’de 7 milyondan artı takipçi ile azami takipçiye sahip spor kulübü olan Galatasaray’ın Medya ve Irtibat Direktörü İskender Baydar konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Twitter, Galatasaray Spor Kulübü ile taraftarı arasındaki en süratli ve etkin iletişim kanallarının başında yer alıyor. Bugüne değin kulüple ilgili haber ve duyuruların taraftarımıza ulaştırılmasında aktif olarak kullandık. Bundan sonra Galatasaraylı sporcularla, hatta Galatasaraylı diğer meşhur isimlerle bire bir iletişim kurma imkânı sunacağız” dedi.

Blue Room locasından yapılacak birincil canlı yayının, Galatasaray Futbol Takımı’nın 2017-2018 sezonu öncesi oluşturacağı yıldız transferler ile birlikte fazla yakında gerçekleşeceği belirtiliyor. Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu’ndaki loca “Blue Room” için özel olarak planlanmış durumda. Galatasaray ve Twitter logolarıyla görsel olarak zenginleştirilen bölüm, ismini Twitter’ın mavi renginden alıyor.

Yeni locayla taraftarlar özel Galatasaray için kayda değer olan günlerde ya da olaylarda üst seviye yöneticiler, yerli/yabancı futbolcular, yeni transferler, meşhur Galatasaraylılar dahil kulüp için manâlı olan kişilerle Twitter üzerinden aracısız olarak irtibat kurabilecekler. Özel olarak belirlenecek gün ve saatlerde taraftarlar evvelden belirlenen hashtag’leri ekleyerek attıkları tweetler yoluyla söyleşi yapılan kişiye sorular sorabilecek ve yeni transferleri tanıyabilecekler.

En kaliteli şekilde en ucuz twitter takipçi satın almak için burayı tıklayabilirsiniz!

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir