Kapat
Haberler 0

Yu-Gi-Oh! Duel Links şimdi Steam’de!

Yu-Gi-Oh! Duel Links şimdi Steam’de ve ücretsiz!

Bize göre tüm zamanların en iyi kart oyunlarından biri olan Yu-Gi-Oh Duel Links oyunu uzun bir süre mobil cihazlarda kendini gösterdi. Bugün yani 17 Kasım günü artık bilgisayarlara Steam üzerinden çıkışını yapmış bulunmaktadır. Yu-Gi-Oh! ismini duyunca televizyon izlemiş hemen hemen herkes bir çağrışım yapar. Çocukluğumuzda izlediğimiz bu dizinin bir de oyunu olduğunu biliyor muydunuz ? Bilmeyenleri Yu-Gi-Oh! Duel Links oyununa davet ediyoruz çünkü bu kart oyununu ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Yu-Gi-Oh! Duel Links normal oyunundan biraz daha farklı ve basitleştirilmiş hali diyebiliriz. Sizlere normal oyunundan ve Duel Links arasındaki farkları maddeleştirdim:

Yu-Gi-Oh!

-Destelerde en az 40 Kart ve Extra destede 15 kart bulunuyor.

-8000 Can puanı ile başlanıyor.

-Karakterlerde özel yetenekler bulunmuyor.

-5 Kart ile oyuna başlanır.

Yu-Gi-Oh! Duel Links

-Destelerde en az 20 Kart ve Extra destede 5 kart bulunuyor.

-4000 Can puanı ile başlanıyor.

-Karakterlerde özel yetenekler bulunuyor.

-4 Kart ile oyuna başlanır.

Bunların yanında oyunda meta sistemi de bulunmaktadır yani oyunda bazı desteler diğerlerine göre daha güçlü iken bazıları biraz güçsüz kalabiliyor ama hiç merak etmeyin oyuna her geçen gün gelen güncellemeler ve yeni paketler ile eski destelere de can katacaklardır.

Son olarak eğer Hearthstone gibi kart oyunlarını oynayan ve bu oyuna hiç el değmemiş veya daha önce kart oyunları oynamamış arkadaşlar için bu oyun büyük bir fırsat diyebiliriz. İster telefonunuzdan ister bilgisayar başında keyifle oynayabileceğiniz bu oyunu hiç kaçırmayın. Herkese İyi eğlenceler.

Ferhat Çark {Alathor}

Bilgisayar programcılığı mezunu, teknoloji ve oyunlara oldukça ilgili. Tüm tecrübe ve deneyimlerini sitemiz için kullanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir