Kapat
Sinema 0

Yeni İron Man Yolda..

Hem çizgi roman dünyasında hemde sinemada adından çok söz ettiren ve çok sevilen İron Man’ in kadın versiyonu geliyor. Süper Kahraman dünyasında neredeyse tüm kahramanların kadın versiyonlarının bulunması alışıldık bir durum haline gelmişti. Fakat İron Man’ in herhangi bir kadın kahramanı yoktu. Şimdi oda olacak.

Robert Downey Jr.’ nin muazzam başarısı sayesinde bu karaktere olan ilginin aslında Robert’ a olduğunu düşünüyorum. Robert gerçekten izleyicileri hem etkiliyor, hemde güldürüyor. Avengers serisiyle de gişede çok etkili olan Marvel şimdide yeni bir karakteri tanıtacak. Genelde kadın kahramanlara Woman denmesi, bu sefer alışıldık durumun dışına çıkıyor. İron Man’ in kadın versiyonu İronHeart ismini alacak.
yeni-iron-man-15-yasindaki-siyahi-kiz-karakter-riri-williams-olacak-1471872436İronHeart hakkında fazla bilgi bize gelmese de şimdilik 15 yaşında olacağını biliyoruz. Yaş seçimi olarak 15 yaş bizleri biraz şaşırtsa da bakalım İron Man gibi belirli bir başarıyı yakalayabilecek mi?

Şu anda sadece çizgi romana girecek olan İronHeart çok yakın zamanda sinemada da boy gösterebilir.

Her an Marvel yeni bir film olarak İronHeart’ ü duyurup çekimlerine başlayabilir.

Bizce gereksiz olsa da bakalım Marvel’ in İronHeart ile ilgili düşündüğü senaryolar neler, hep birlikte izleyip görelim.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir