Kapat
Oyun 0

Yeni aksiyon rol yapma oyunu Vampyr’dan fragman yayınlandı

Focus Home Interactive’in yayıncılığını yapmış olduğu ve Dontnod Entertainment tarafından geliştirilen aksiyon rol yapma oyunu Vampyr için bir fragman yayınlandı.

Vampyr 5 Haziran tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkışını yapacak.

1918 yılında ölümcül İspanyol gribinin pençesine düşen Londra, hastalıklarla, şiddetle ve korkuyla mahvolmuştur. Bu düzensiz ve hayalet gibi şehirde Britanya’nın en etkili avcıları olan Vampirler pusuya yatmış sokaklarda yürüyen ahmakları, çaresizleri ve bahtsızları beklemektedir. Kaostan, işkence görmüş bir figür ortaya çıkmıştır. Siz yüksek rütbeli bir asker cerrah Jonathan E. Reid’siniz ve cephe hattından evine dönerken bir vampire dönüştünüz.
Vahşi mahluklar ve kurnaz vampir avcıları gibi çok sayıda düşmanla baş etmek için aletlerinizi, silahlarınızı ve doğaüstü yeteneklerinizi kullanın. Ama kurbanlarınızı dikkatli seçin, öldürmenin sonuçları olabilir…

Vampyr şuan Steam platformu üzerinde 162.00 TL fiyatı ile ön sipariş edilebilir durumda. Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Fragman isminden de anlaşılacağı üzere bir hikaye fragmanı. Hikaye ile ilgili kısa bir anlatım yapan bu videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ferhat Çark {Alathor}

Bilgisayar programcılığı mezunu, teknoloji ve oyunlara oldukça ilgili. Tüm tecrübe ve deneyimlerini sitemiz için kullanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir