Kapat
Gündem 0

Yastıktan Hoparlör Üretildi!

Teknoloji dünyasında ilginç tasarımlar ile karşılaşmaya devam ediyoruz. Bu seferde bir girişimci, yastıktan hoparlör üretti. Ses çıkışı sağlanan ürünü yastık olarak da kullanmak mümkün.

yastik-hoparlor-1471609435

Teknoloji her geçen gün gelişiyor. Bununla birlikte daha yeni tasarımlar ve daha gelişmiş ürünler görüyoruz. Nitekim geliştirilen yeni yastık, bu duruma çok güzel bir örnek teşkil etmekte.

Bunun nedeni ise yastığın aynı zamanda hoparlör olarak kullanılabiliyor oluşu. Kullanıcının rahatlığını sağlamak adına özel olarak tasarlanan yastık aynı zamanda kablosuz bir şekilde ses çıkışı elde edilebiliyor.
İstenilen yere götürülebilen yastık, uzaktan kontrol imkanı sayesinde oldukça rahat bir şekilde kullanılabilmekte.

Ultra Karbon Deriden Oluşuyor

Kushion adı verilen yastık – hoparlör, tamamı ultra karbon deriden üretildi. Bu sayede hem göze hem de kullanıma hitap eden ürün, bunun yanı sıra aux bağlantı noktasına ve Bluetooth teknolojisine sahip.

Yani isterseniz kablolu giriş sağlayabilir isterseniz de Bluetooth sayesinde uzaktan kullanım elde edebilirsiniz. Yaklaşık 3 kg ağırlığında olduğu belirtilen yastığın parti modu sayesinde farklı parçaların çalmasını sağladığı da bildirilenler arasında.

Telefonunuzu Şarj Edebilirsiniz

Gelen çağrıları yanıtlamayı ve telefon üzerinden görüşmeyi mümkün kılan yastık, ek olarak mobil cihazların şarj olmasını da sağlıyor. Ancak müzik çalmaya odaklanan ürünün şarj özelliğini uzun bir süre kullanmak pek de mümkün değil. Sadece belirli durumlarda bu niteliği kullanmak daha makul gözükmekte.

Henüz çıkış tarihi ve fiyatı hakkında bir bilgi bulunmayan Kushion yastığın ilerleyen günlerde internet sayfası açılacak. Bu sayede detaylı bilgilere erişeceğimiz ön görülüyor.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir