Kapat
Donanım 0

Xiaomi Mi VR’ ı duyurdu. Yine Fiyat Performans!

Xiaomi Mi VR’ ı duyurdu. Yine Fiyat Performans ürünü geliyor.!

Xiaomi Mi VR’ ı duyurdu. İki yeni amiral telefon tanıtmasıyla tüm dikkatleri üzerine çeken firma VR gözlüğüyle de kullanıcıları etkiledi. Xiaomi Mi Mix ve Xiaomi Mi Note 2 ile oldukça başarılı iki fiyat performans ürününü duyuran firma oldukça konuşulmuştu. Donanımsal özellikleri ve tasarımının çok iyi seçildiği iki amiral telefon fiyat olarak da oldukça etkileyici şekilde gelmişti. Adeta fiyat performans ürünü olan telefonların yanına VR gözlüğü de tanıtan firma yeni bir fiyat performans ürünü tanıtmış oldu.

xiaomiden-ucuz-ve-kaliteli-yeni-vr-gozlugu

Yeni Mi VR sanal gerçeklik gözlüğü, ilk nesle göre daha kaliteli ve daha etkileyici bir tasarıma sahip. Donanım tarafında da bazı iyileştirmeler var. Örneğin hareket sensörü ile aktarım gecikmeleri 16ms seviyesine indirilmiş. Ayrıca 9 eksenli ve dokunmatik yüzeye sahip kablosuz hareket kontrolcüsü de gözlüğün dikkat çeken unsurları arasında yer alıyor. En güzel kısmı ise fiyatı.

Xiaomi Mi VR Fiyatı

Xiaomi Mi VR gözlüğü ve kablosuz hareket kontrolcüsü 29$ fiyat etiketine sahip. Xiaomi Mi Note 2, Mi 5s, Mi 5s Plus ve Mi 5 telefonları ile uyumlu olan modelin kısa süre içerisinde satışa sunulması bekleniyor. Türkiye’ de satışa sunulmasını tam olarak beklemesekte, yurt dışından ürün getiren popüler siteler üzerinden satın alınabileceği kesin.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir