Kapat
Mobil 0

Xiaomi, Mi Mix 2s’in çentiğini sağ üst köşeye taşıyor

Xiaomi’nin 27 Mart 2018’de tanıtması beklenen Mi Mix 2S modelinde yer alan çentik orta kısımdan kalkabilir. Çalışır halde görünen akıllı telefon videoda sağ üst köşede konumlandırılmış olarak görülüyor.

Xiaomi’nin beklenen yeni amiral gemi modeli Mi Mix 2S, 27 Mart’ta Çin’de yapılacak bir etkinlikle beraber tanıtılacak. Çin merkezli akıllı telefon üreticisi Xiaomi , Mi Mix 2S’in Snapdragon 845 yonga seti sahip olması bekleniyor. Ancak daha fazla bir bilgi henüz gelmiş değil.

Amiral gemi cihazının teknik detayları önceden internet ortamında paylaşılmış olmasına rağmen yeni sızıntı video Mi Mix 2S’in tasarımı net bir şekilde gözler önüne serdi. Görüntülere bakıldığında ise sağ üst köşesinde ön kamerası bulunan bir çentik yer alıyor.

Mi Mix 2s çalışırken görüldü

Slashleaks kanalının YouTube‘da paylaştığı bir videoda, Mi Mix 2S‘in ön kamerasını gösterdi. Ön kameranın yer aldığı kısımda yani sol üst kısımda bir çentik bulunuyor. Bu bakımdan en fazla dikkat çeken taraf bu oluyor. Çin merkezli üretici çentik eleştirilerinden arınmak için, farklı bir konumlandırma yolundan gitmiş gibi duruyor.

Her geçen gün artan sızıntılar, yeni akıllı telefonlar için birçok teknik detayı ortaya seriyor. Mi Mix 2S’in dikey çift kamera, yapay zeka AI, kablosuz şarj gibi birçok özellikle geleceği iddia edilmekte. Ayrıca birkaç rapor Samsung’un 6.01 OLED ekranıyla geleceğini gösteriyor. Tüm bunların yanı sıra ekrana entegre bir parmak izi okuyucusu olabilir.

Harun {Harun}

14 yıllık bilgisayar geçmişi olan ve Teknoloji meraklısı bir yazar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir