Kapat
Teknoloji 0

WhatsApp için yeni çıkartmalar geliyor

Tüm dünyanın kullanmış olduğu mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yeniden bir özellik daha platformuna dahil ediyor. WhatsApp, emojileri mazide bırakacak yeni çıkartmaları uygulamasına dahil etti.

WhatsApp, her sunduğu yeni güncelleme ile ciddi anlamda kullanıcılara farklı deneyim sunuyor ve önemli değişikliklere imza atıyor. WhatsApp’ın ciddi yenilikleri herkese sunulmadan beta sürecinde değerlendiriliyor. Örnek verecek olursak, beta süreci sayesinde Android için bir çeşit mağaza sistemi geleceği gün yüzüne çıkmıştı.

Kısa süre önce ortaya çıkan WhatsApp Mağaza sistemi yeni güncellemeyle belli oldu.

WHATSAPP MESAJLARI ARTIK DAHA GÜZEL

Yeni gelen beta sürümü ile özel olarak tasarlanmış olan çıkartmalar WhatsApp mağazası üzerinden kullanıcılarla buluşuyor. WhatsApp mağazasında yer alan çıkartmaları kullanmak için, ilk olarak o çıkartmaları telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Çıkartmaları indirdikten sonra sohbet üzerinde kullanabilirsiniz. Bundan böyle her duygu ve düşünce için çıkartma sunan platform, Facebook’ta olduğu gibi sohbetleri çıkartmalar ile daha eğlenceli bir hale dönüştürmek istiyor. Ayrıca yeni çıkartmaların çok şirin veya tatlı olduğunu belirtelim.

YENİ WHATSAPP ÇIKARTMALARINI KULLANMA

Yeni gelen özellik sadece beta kullanıcılarını Android için kapsıyor. Test aşamasında olan bu özellikler daha sonra Android ve iOS kullanıcıları için gelecek. Ancak bir süre daha beklemek zorundayız. Çünkü test aşamaları henüz tamamlanmış değil.

Harun {Harun}

14 yıllık bilgisayar geçmişi olan ve Teknoloji meraklısı bir yazar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir