Kapat
Haberler 1

Whatsapp güncelleme, Whatsapp yeni özelliklere doymuyor!

Whatsapp yeni özelliklere doymuyor! Whatsapp’ a yeni güncelleme geliyor!

Popüler mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp her geçen gün gelişmeye, güncellenmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Cem Yılmaz’ ın yanlış kişiye mesaj gönderme ve mesajı geri alamama espirisini suya düşüren Whatsapp yeni güncelleme ile yollanan mesajları 7 dakika içinde geri alabilmemize olanak sağlıyor. Silinen mesajlar ise karşı tarafta mesaj silindi şeklinde gözüküyor.

Şimdi ise Whatsapp yeni güncellemesi ile diğer bir soruna çözüm bulmuş gibi gözüküyor. Ses kaydı gönderirken herhangi bir işlem yapamama sorununa sonunda çözüm getiriyor. Ses kaydını kayıt etmek için elimizi ses kayıt tuşuna basılı tutmamız gerektiğinden herhangi bir farklı işlem yapılamıyordu. Yeni güncelleme ile Whatsapp ses kaydını kilitleme kayıt etme için farklı bir buton sunacak.

Resimde görüldüğü gibi ses kaydı yaparken kilitle kısmına parmağımızı sürüklediğimizde artık ses kaydı yapmak için parmağımızı basılı tutmamıza gerek kalmayacak. Kişiye özel sohbet penceresinden çıkılmadığı sürece eski mesajları okuyarak ses kaydı yapılabilecek. Android kullanıcıları resim görüntülemek istediklerinde ses kaydı sonlacaktır. IOS kullanıcıları ise 3D Touch ile ses kaydı yaparken resimleri görüntüleyebilecek.

Şimdilik test aşamasında ki güncelleme çok yakında IOS ve Android platformlarında indirilmeye sunulacak.

Şenol Dly {Dly Şenol}

Üniversite mezunu bir çok web sitesi ve Aslantek’ in kurucusu.

“Whatsapp güncelleme, Whatsapp yeni özelliklere doymuyor!” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir